Media: Kamil Grosicki w Legii Warszawa? Piłkarz rozmawiał z Dariuszem Mioduskim

Piłka nożna
Media: Kamil Grosicki w Legii Warszawa? Piłkarz rozmawiał z Dariuszem Mioduskim
fot. Cyfrasport
Kamil Grosicki może wrócić do Legii Warszawa

Kamil Grosicki nie ma większych szans na regularne występy w West Bromwich Albion, dlatego chętnie zmieniłby otoczenie. Najchętniej przeniósłby się do Legii Warszawa. Czy są szanse na transfer? - Musi się na to złożyć wiele składowych - ocenił trener Czesław Michniewicz.

Według informacji serwisu legia.net, temat transferu Grosickiego z West Browmich Albion do Legii Warszawa jest wciąż aktualny. Sam zainteresowany chętnie wróciłby do kraju, jednak na przeszkodzie mogą stanąć jego oczekiwania finansowe.

 

ZOBACZ TAKŻE: Transferowy hit z udziałem piłkarza z PKO Ekstraklasy

 

Piłkarz miał już rozmawiać z Dariuszem Mioduskim na temat kontraktu indywidualnego - poinformowała legia.net. Obie strony ustaliły warunki. "Grosik" miałby podpisać półtoraroczny kontrakt, który zawierałby opcję przedłużenia. Sęk w tym, że w budżecie "Wojskowych" brakuje pieniędzy. Jeśli się znajdą, wtedy transfer będzie mógł zostać zrealizowany. W grę wchodzi jeszcze jeden wariant. Grosicki ma ważny kontrakt z WBA do czerwca 2021 roku, więc mógłby zostać wypożyczony do końca sezonu. Dzięki temu WBA nadal płaciłoby mu część pensji.

 

Na konferencji prasowej o ewentualny transfer "Grosika" zapytano trenera Michniewicza. - Kamila chyba każdy dobrze zna. (...) Na pewno jest to piłkarz z dużym doświadczeniem. Umie strzelić gola, potrafi posłać kluczowe podanie. Doskonale radzi sobie z presją, bo grał na turniejach mistrzowskich. Tyle o nim mogę powiedzieć. Na pewno jest to bardzo dobry piłkarz, a czy trafi do nas? Musi się na to złożyć wiele składowych, podobnie jak przy innych ruchach transferowych. Zobaczymy jak się to potoczy - podsumował.

 

"Grosik" był już piłkarzem Legii Warszawa w latach 2007-2009. Wielkiej kariery, głównie ze względu na problemy pozasportowe, tam nie zrobił i w międzyczasie wypożyczano go do FC Sion i Jagiellonii Białystok. W sumie w barwach "Wojskowych" rozegrał 14 meczów i strzelił jednego gola.

MC, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie