PKO Ekstraklasa: Mecz Stal Mielec - Wisła Płock przełożony. Zima wygrała

Piłka nożna
PKO Ekstraklasa: Mecz Stal Mielec - Wisła Płock przełożony. Zima wygrała
fot.
Piłka, śnieg, mróz i wiatr - tego nie da się połączyć

Ze względu na trudne warunki atmosferyczne poniedziałkowy mecz PKO BP Ekstraklasy piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec - Wisła Płock został przełożony - poinformował w poniedziałek organizator rozgrywek.

Ze względu na trudne warunki atmosferyczne poniedziałkowy mecz ekstraklasy piłkarskiej PGE FKS Stal Mielec - Wisła Płock został przełożony - poinformował w poniedziałek organizator rozgrywek.

 

- Departament Logistyki Rozgrywek Ekstraklasy S.A. na podstawie informacji od sędziego zawodów podjął decyzję o przełożeniu poniedziałkowego meczu - można przeczytać w komunikacie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Świetna passa drużyny Nenada Bjelicy trwa

 

Wyjaśniono w nim, że powodami przełożenia meczu są "stale padający śnieg oraz porywisty wiatr i niska temperatura, uniemożliwiają odpowiednie przygotowanie boiska do gry”.

 

Ostatni trening przed poniedziałkowym meczem piłkarze Stali przeprowadzili w iście arktycznych warunkach.

 

 

 

Nowy termin zostanie podany w najbliższych dniach, po ustaleniach z oficjalnym nadawcą rozgrywek.

 

W tabeli Stal zajmuje ostatnie 16. miejsce z dorobkiem 14 punktów. Zgodnie z terminarzem, mecz następnej kolejki ma rozegrać 15 lutego w Zabrzu z tamtejszym Górnikiem. Z kolei zespół z Mazowsza jest obecnie 11. drużyną ekstraklasy (19 punktów). W najbliższym spotkaniu Wisła Płock zmierzy się 14 lutego u siebie z Lechem Poznań.

PAP, WŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze