TAURON Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W poniedziałek wieczorową porą Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz zmierzy się z #VolleyWrocław. Dla gospodyń starcie z zespołem z Dolnego Śląska będzie kolejnym z serii meczów decydujących o być albo nie być w fazie play-off tegorocznych rozgrywek. By zachować nadzieję na ósemkę w TAURON Lidze, muszą pokonać wrocławianki, najlepiej za trzy punkty. Relacja i wynik na żywo meczu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław na Polsatsport.pl.

Podopieczne trenera Piotra Mateli w ubiegłej kolejce przegrały z Grupa Azoty Chemikiem Police 1:3, natomiast rywalki 24 stycznia uznały wyższość ŁKS Commercecon Łódź 0:3.

 

- Po meczu z ŁKS miałyśmy dwutygodniową przerwę od spotkań, więc z pewnością każda jest spragniona meczowych emocji. Wykorzystałyśmy ten czas na intensywne treningi, zarówno w hali, jak i na siłowni. Skupiałyśmy się głównie na poprawie elementów, które zawodzą i urozmaiceniu naszej gry. Mam nadzieje, że wykonana przez nas praca przyniesie zamierzony efekt. W najbliższym czasie rozegramy dużo spotkań, ale jak już wcześniej wspomniałam, jesteśmy dobrej myśli, że wykonana przez nas ciężka praca w minionych tygodniach pozwoli nam udźwignąć ten ciężar – zapowiedziała rozgrywająca #VolleyWrocław, Weronika Wołodko.

 

Zobacz także: Kolejne łzy w hitowym meczu! Konieczna była zmiana

 

Drużyna z Wrocławia podejdzie do tego meczu na luzie, gdyż już dawno straciła szanse na awans do rundy pucharowej, a spadek do drugiej ligi jej nie grozi. Z kolei bydgoszczanki wciąż mają szansę na awans do fazy play-off.

 

Poprzedni mecz rozegrany w ramach 8. kolejki pomiędzy tymi dwoma zespołami zakończył się na korzyść Pałacu. Teraz w poniedziałek wrocławianki będą chciały się zrewanżować.

 

Relacja i wynik na żywo meczu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław od godz. 20.30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsast Sport, volleywroclaw.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze