Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
Tauron Liga: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław. Transmisja w Polsacie Sport
W meczu 19. kolejki Tauron Ligi siatkarki Pałacu Bydgoszcz zagrają u siebie z drużyną #VolleyWrocław.

W meczu 19. kolejki Tauron Ligi siatkarki Pałacu Bydgoszcz zagrają u siebie z drużyną #VolleyWrocław. Żeby zachować nadzieje na występ w fazie play-off gospodynie muszą pokonać zespół z Dolnego Śląska. Najlepiej za trzy punkty. Transmisja ze spotkania w Polsacie Sport od godz. 20:30.

Drużyna z Wrocławia podejdzie do tego meczu na luzie, ponieważ dawno już straciła szanse na awans do rundy pucharowej, a spadek do drugiej ligi jej nie grozi. W tabeli Tauron Ligi wrocławianki zajmują 10. miejsce. W 17 rozegranych do tej pory meczach zdobyły 13 punktów. Drużyna z Bydgoszczy zajmuje o jedną pozycję wyżej, a w 18 spotkaniach zgromadziła 21 punktów.

 

Po obiecującym początku pracy na stanowisku pierwszego trenera wrocławskiej drużyny Dawid Murek przeżywa teraz trudniejsze chwile. W styczniowych meczach z BKS BOSTIK Bielsko-Biała i ŁKS Commercecon Łódź jego zawodniczki nie zdołały ugrać seta. Po dwóch tygodniach od ostatniego meczu siatkarki "VolleyWrocław wracają do gry w Tauron Lidze, a poniedziałkowy mecz Polskimi Przetworami Pałac Bydgoszcz będzie pierwszym z trzech, które rozegrają w ciągu siedmiu dni.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kapitalne widowisko w hicie Tauron Ligi! Siatkarki ŁKS Commercecon wygrały z Developresem

 

- Po meczu z ŁKS-em miałyśmy dwutygodniową przerwę od spotkań, więc z pewnością każda z nas jest spragniona meczowych emocji. Wykorzystałyśmy ten czas na intensywne treningi, zarówno w hali jak i na siłowni. Skupiałyśmy się głównie na poprawie elementów które zawodzą i urozmaiceniu naszej gry. Mam nadzieje, że wykonana praca przyniesie zamierzony efekt. W najbliższym czasie rozegramy dużo spotkań, ale jak już wcześniej wspomniałam jesteśmy dobrej myśli, że ciężka praca pozwoli nam udźwignąć ten ciężar - zapowiedziała rozgrywająca #VolleyWrocław, Weronika Wołodko, cytowana przez stronę klubową.

 

Wielkich powodów do zadowolenia nie mają siatkarki Polskich Przetworów Pałacu Bydgoszcz, które grają w tym roku w kratkę. Ich ostatnie występy przypominają sinusoidę: 0:3 z ŁKS Commercecon Łódź, 3:0 z Energą MKS Kalisz, 1:3 z Grot Budowlani Łódź, 3:1 z Joker Świecie oraz 1:3 z Chemikiem Police - tak wyglądają ich wyniki w 2021 roku. Żeby zachować nadzieje na występ w fazie play-off muszą teraz pokonać zespół z Dolnego Śląska.

 

Transmisja z meczu Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - #VolleyWrocław w Polsacie Sport. Początek o godzinie 20:30.

MB, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie