Daniel Straus zaatakował nożem swoją partnerkę. Trafił do aresztu

Sporty walki
Daniel Straus zaatakował nożem swoją partnerkę. Trafił do aresztu
Fot. Instagram.com/danielstraus
Daniel Straus (z prawej) usłyszał poważne zarzuty.

Daniel Straus został zatrzymany przez policję, po tym jak dźgnął nożem swoją partnerkę. Były mistrz organziacji Bellator w kategorii piórkowej zareagował agresją, gdy dowiedział się o rzekomej niewierności kobiety. Warto wspomnieć, że to nie pierwsze problemy z prawem 36-latka.

Zawodnik podjechał samochodem pod miejsce pracy swojej partnerki. Tam doszło do pierwszej szamotaniny między nimi. Straus miał kilkukrotnie odepchnąć i uderzyć kobietę. Ostatecznie udało się jej uciec, lecz to nie koniec historii. 

 

Po całym zajściu kobieta pojechała do domu Strausa, aby zabrać mu zapasowy klucz do swojego domu. Wcześniej zawodnik MMA wysłał do niej wiadomość, w której poinformował, że znajduje się obecnie w jej domu. Okazało się, jednak, że Straus był u siebie. Gdy kobieta dotarła do domu swojego partnera, ponownie doszło do awantury. Tym razem były mistrz organizacji Bellator groził swojej partnerce nożem. W końcu zadał cios. Kobieta wybiegła z domu i wraz z sąsiadami zawiadomiła pogotowie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Co z walką Jędrzejczyk? Polka zabrała głos

 

Początkowo ofiara nie chciała zeznawać przeciwko partnerowi. Dopiero po pewnym czasie złożyła wyjaśnienia obciążające Strausa, w wyniku których zawodnik został aresztowany. Należy zaznaczyć, że to nie pierwsze problemy z prawem 36-latka. W przeszłości odsiadywał już wyroki za handel narkotykami, przemyt oraz napad. 

 

Swoją ostatnią walkę Straus stoczył we wrześniu 2019 roku. Wówczas na gali Bellator 226 musiał uznać wyższość Dereka Camposa. Reprezentant klubu Sanford MMA był mistrzem amerykańskiej organizacji w wadze piórkowej w latach 2013-2015 oraz 2016-2017. Do tej pory Bellator nie skomentował sprawy.  

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie