Fortuna Puchar Polski: Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Spotkanie Puszczy Niepołomice z finalistą poprzedniej edycji Fortuna Pucharu Polski Lechią Gdańsk odbędzie się na stadionie w Sosnowcu. Relacja na żywo z meczu Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk na Polsatsport.pl.

Dziewiąta drużyna Fortuna 1 Ligi podejmuje dziewiąty zespół PKO BP Ekstraklasy. Klub z Trójmiasta przyjechał do Sosnowca z zamiarem wywalczenia awansu jak najmniejszym nakładem sił. Już w najbliższy weekend gdańszczan czeka bowiem kolejny wyjazd. Ich rywalem będzie rewelacja obecnych rozgrywek - Raków Częstochowa.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna Puchar Polski: Zmiana lokalizacji trzech meczów 1/8 finału

 

Piłkarze Zagłębia Sosnowiec już wcześniej odpadli z rywalizacji o Puchar Polski, ale na ich Stadionie Ludowym rozegrane zostaną dwa mecze 1/8 finału: Puszcza Niepołomice – Lechia Gdańsk i Radomiak – Lech Poznań. - W pierwszym przypadku burmistrz Niepołomic zadzwonił do prezydenta Sosnowca, potem sprawa trafiła do MOSiR, który "domknął" temat - powiedział rzecznik sosnowieckiego magistratu Rafał Łysy.

 

Powodem zmiany lokalizacji spotkań był atak zimy, który spowodował, że w Niepołomicach i Radomiu nie było warunków do gry. - Murawa Stadionu Ludowego cały czas jest podgrzewana, ale ostatnie obfite opady śniegu zrobiły swoje. Boisko zostało jednak przykryte plandeką z agrowłókniny – poinformował rzecznik sosnowieckiego klubu Jerzy Mucha.

 

Relacja na żywo z meczu Puszcza Niepołomice - Lechia Gdańsk na Polsatsport.pl. Początek od godziny 14:30.

A.J., Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze