Liga Mistrzów siatkarzy: Cucine Lube Civitanova – Tours VB. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Lube zmierzy się z Tours w pierwszym meczu turnieju rewanżowego grupy B siatkarskiej LM. W tej grupie walczy również ekipa Sir Sicoma Monini Perugia, której barwy reprezentują Wilfredo Leon i Maciej Muzaj. Relacja na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova – Tours VB na Polsatsport.pl.

Cucine Lube Civitanova na półmetku zmagań w grupie B jest liderem tabeli. W pierwszym turnieju rozegranym w grudniu w Tours pokonali 3:1 Perugię i 3:0 ekipę gospodarzy. Dopisali też na swoim koncie punkty za walkower z Arkas Spor Izmir.

Zobacz także: Maciej Muzaj oficjalnie w Perugii!

 

Tours VB jedyną zdobycz punktową uzyskał za walkower z turecką drużyną. Spotkania z Cucine Lube Civitanova oraz Sir Sicoma Monini Perugia przyniosły francuskiej drużynie porażki 0:3.

 

Siatkarze Arkas Spor Izmir nie zagrają również podczas rewanżowego turnieju w Perugii, więc rywale po raz kolejny otrzymają walkowery za mecze z klubem z Turcji. Drużyna Sir Sicoma Monini Perugia, którą prowadzi Vital Heynen, a w której występują dwaj reprezentanci Polski Wilfredo Leon i Maciej Muzaj, swój pierwszy mecz rozegra w środę. Dojdzie wówczas do hitowego włoskiego starcia Perugia Lube.

 

Relacja na żywo z meczu Cucine Lube Civitanova – VB Tours we wtorek 9 lutego od godziny 20.30 na Polsatsport.pl.

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie