Łukasz Stanioch kontra Rafał Jackiewicz na gali Babilon Boxing Show

Sporty walki
Łukasz Stanioch kontra Rafał Jackiewicz na gali Babilon Boxing Show
Fot. Babilon Promotion
Łukasz Stanioch vs Rafał Jackiewicz

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala grupy Babilon Promotion. Nadchodzące wydarzenie odbędzie się już 26 lutego. Jednym ze starć jakie znalazły się na karcie walk jest pojedynek Łukasza Staniocha (4-0) z Rafałem Jackiewiczem (51-28-3, 22 KO).

Stanioch swój zawodowy debiut zaliczył pod koniec 2019 roku. Od tamtej pory stoczył cztery pojedynki i wszystkie wygrał. W ostatniej walce pięściarz ze Szczecina pokonał większościową decyzją sędziów Przemysława Gorgonia (12-7-1, 5 KO). 26 lutego Stanioch stanie do walki z jednym z najbardziej doświadczonych polskich pięściarzy. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Kownacki: Jak nie wygram z Heleniusem, to...

 

Jackiewicz ma na swoim koncie aż 82 zawodowe boje. "Wojownik" w ostatnich dwóch walkach mierzył się z Bartłomiejem Grafką (22-38-4, 10 KO). Najpierw na gali Silesia Boxing padł remis, a następnie na gali Queensberry Polska decyzją sędziów zwyciężył Grafka. Pięściarz z Mińska Mazowieckiego już niebawem postara się wrócić na zwycięską ścieżkę w walce z młodym i niepokonanym Staniochem. 

 

 

Babilon Boxing Show będzie kolejną galą w tym roku organizowaną przez Babilon Promotion. Innym ciekawie zapowiadającym się starciem, które znalazło się na karcie walk będzie pojedynek Daniela Rutkowskiego (0-1) z Evanderem Rivierą (1-0, 1 KO). 

mtu, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze