Liga Mistrzów siatkarzy: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Leo Shoes Modena. Retransmisja

Siatkówka
Liga Mistrzów siatkarzy: VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Leo Shoes Modena. Retransmisja
fot. Cyfrasport

W drugim meczu turnieju Ligi Mistrzów we Włoszech VERVA Warszawa ORLEN Paliwa stanęła przed trudnym zadaniem. Czekało ich spotkanie z włoskim gigantem i gospodarzem, czyli Leo Shoes Modena. Retransmisja meczu w czwartek w Polsacie Sport.

VERVA Warszawa na inaugurację drugiego turnieju grupy D CEV Ligi Mistrzów w Modenie ograła Knack Roeselare i zrobiła krok w kierunku ćwierćfinału tych prestiżowych rozgrywek. To była jednak tylko rozgrzewka, biorąc pod uwagę fakt, że belgijska ekipa nie wygrała wcześniej meczu. W środę na stołecznych siatkarzy czekało starcie z jedną z czołowych ekip włoskiej Serie A1 Leo Shoes Modena.

 

- Do Włoch polecieliśmy po awans. Mamy bojowe nastawienie i chcemy osiągnąć sukces. Jestem przekonany, że jesteśmy w stanie osiągnąć tam dobry rezultat – zapowiedział Andrzej Wrona, kapitan i środkowy VERVY.

 

Modena w tegorocznych rozgrywkach nie zaznała jeszcze porażki, a we wtorek bez problemu pokonała 3:0 Kuzbass Kemerowo. Wcześniej ograła Rosjan 3:1, VERVĘ 3:0 i Knack Roeselare 3:2.

 

Retransmisja meczu VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - Leo Shoes w Polsacie Sport. Początek o godz. 12:00.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze