Maciej Muzaj noszony na rękach w Perugii! Miły gest kolegów z drużyny (WIDEO)

Siatkówka
Maciej Muzaj noszony na rękach w Perugii! Miły gest kolegów z drużyny (WIDEO)
fot. Polsat Sport
Maciej Muzaj jeszcze nie zadebiutował, a już jest noszony na rękach przez zawodników z Perugii.

Maciej Muzaj nie zdążył jeszcze zadebiutować w barwach Sir Safety Conad Perugia, ale jego koledzy z zespołu zaprezentowali miły gest wobec polskiego zawodnika, zapraszając go do wspólnej fotografii po wygranym meczu w Lidze Mistrzów z Cucine Lube Civitanova.

Zawodnicy z Perugii byli w bardzo dobrych humorach, ponieważ pokonali swoich włoskich adwersarzy 3:0 i tym samym zapewnili sobie awans do ćwierćfinału Champions League.

 

W ekipie Sir Safety wystąpił Wilfredo Leon, a wielu polskich kibiców liczyło także na debiut innego reprezentanta Polski - Macieja Muzaja. Włoscy dziennikarze zwiastowali, że taki moment może nastąpić właśnie w konfrontacji z Lube. Ostatecznie Muzaj oglądał poczynania swoich kolegów z boku.

 

Zobacz także: Maciej Muzaj oficjalnie w Perugii!

 

Ci zaprezentowali się fenomenalnie. W każdym secie przeważali i kontrolowali przebieg wydarzeń. Po ostatniej piłce zawodnicy Perugii zapozowali do pamiątkowej fotografii, ale zanim to się stało, postanowili zawołać Macieja. Siatkarze Sir Safety byli na tyle w świetnym humorze, że wzięli naszego reprezentanta... na ręce.

 

Muzaj trafił do Perugii po rozwiązaniu kontraktu z rosyjskim Uralem Ufa. Umowa z włoskim zespołem ma obowiązywać do końca tego sezonu.

 

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie