Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)

Siatkówka
Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)
fot. Cyfrasport
Akcja Grzegorza Łomacza z Norbertem Huberem jest jedną z propozycji w naszej zabawie.

Jak co tydzień w magazynie #7strefa zaprezentowaliśmy kilka najciekawszych akcji na parkietach PlusLigi. Która z nich zasługuje na miano akcji tygodnia? Zapraszamy do głosowania w naszej sondzie!

Pewną regułą stało się to, że gdy w naszej zabawie pojawia się Mariusz Wlazły, to zawsze wygrywa. Nie inaczej było tym razem. Najwięcej głosów zgromadziła akcja tego właśnie siatkarza z rewanżowego meczu z Indykpolem AZS Olsztyn. Nie byłoby jednak jego kończącego ataku, gdyby nie fenomenalne rozegranie Łukasza Kozuba.

 

 

1 - Długa wymiana z meczu Verva Warszawa Orlen Paliwa - Asseco Resovia Rzeszów zakończona atakiem Karola Butryna

 

Mecz Vervy z Asseco Resovią dostarczył kibicom wielu emocji i wrażeń. Potrwał aż pięć setów, a najciekawsza wymiana nawiązała się w trzeciej partii. Nie brakowało w niej efektownych obron i różnorodnych zagrań ofensywnych. Ostatecznie punkt po ataku Karola Butryna zdobyli rzeszowianie.

 

- 2 - Wymiana z meczu Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów z rozegraniem Taylora Sandera

 

Świetne akcje nie zawsze muszą kończyć się efektownym gwoździem. Nie zawsze musi też chodzić o kończące zagranie. W tej akcji warto zwrócić uwagę na obronę Mateusza Masłowskiego, a także na precyzyjne rozegranie z głębi pola Taylora Sandera.

 

- 3 - Wrzutka Grzegorza Łomacza z trzeciego metra do Norberta Hubera (PGE Skra Bełchatów)

 

Grzegorz Łomacz coraz częściej podejmuje ryzyko i gra bardzo odważnie w duecie z Norbertem Huberem. W meczu z Czarnymi Radom popisał się efektowną wrzutką z okolic czwartego metra, a środkowy bokiem do siatki wykończył akcję.

 

- 4 - Dłuższa wymiana zakończona atakiem z szóstej strefy Pawła Halaby (Aluron CMC Warta Zawiercie)

 

Po dłuższym czasie do pierwszej szóstki Jurajskich Rycerzy powrócił Paweł Halaba. Przyjmujący w meczu z Asseco Resovią pokazał, że jego dyspozycja jest bardzo wysoka. Wraz z rozgrywającym Maximiliano Cavanną zaprezentował kilka bardzo szybkich zagrań, a to właśnie było jednym z nich.

 

Wszystkie propozycje w załączonym materiale wideo.

 

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie