Tauron Liga: Joker Świecie - Enea PTPS Piła. Transmisja w Polsacie Sport News

Siatkówka
Tauron Liga: Joker Świecie - Enea PTPS Piła. Transmisja w Polsacie Sport News
Fot. CyfraSport
Ewentualna wygrana w piątkowym meczu dla zespołu Jokera Świecie będzie miała potrójne znaczenie.

Spotkanie dwóch ostatnich drużyn w tabeli Tauron Ligi dla obu rywalizujących ekip może okazać się kluczowe w kwestii utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej. Jeśli Enea PTPS Piła przegra z Jokerem Świecie, strata do beniaminka może okazać się już nie do odrobienia. Transmisja z meczu w Polsacie Sport News w piątek od godz. 20:30.

Sytuacja zespołu Enea PTPS Piła w tabeli Tauron Ligi jest beznadziejna. W 18 dotychczas rozegranych meczach drużyna zgromadziła zaledwie 4 punkty i zajmuje ostatnie miejsce w tabeli. Z kolei Joker Świecie zdobył 10 punktów w 18 spotkaniach, a w tabeli Tauron Ligi zajmuje przedostatnie miejsce.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kapitalne widowisko w hicie Tauron Ligi! Siatkarki ŁKS Commercecon wygrały z Developresem

 

Ewentualna wygrana dla zespołu Jokera Świecie będzie miała potrójne znaczenie. Po pierwsze - przesądzi o utrzymaniu w Tauron Lidze, bo przewaga nad pilankami wzrośnie do 9 punktów (przy 3:0 lub 3:1). Po drugie - siatkarki ze Świecia zachowają szanse na to, żeby sezon skończyć nawet na 9. miejscu i wydłużyć rozgrywki o dwa spotkania (zespoły z miejsc 9-10 grają dwumecz o 9. pozycję). Po trzecie - Joker zakończy serię porażek we własnej hali, bo 22 lutego minie już rok od ostatniego ligowego zwycięstwa w Świeciu.

 

Zawodniczki ze Świecia chcą się zrewanżować za porażkę w Pile 1:3, która miała miejsce 16 listopada. Była jedyna ligowa wygrana PTPS-u w tym sezonie.

 

Transmisja z meczu Joker Świecie - Enea PTPS Piła w Polsacie Sport News w piątek od godz. 20:30 w Polsacie Sport News.

MB, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze