LOTTO Konkurs Wsadów dla Jana Wójcika!

Jan Wójcik z WKS Śląska Wrocław wygrał LOTTO Konkurs Wsadów podczas Turnieju Finałowego Suzuki Pucharu Polski w Lublinie.

Jan Wójcik z WKS Śląska Wrocław wygrał LOTTO Konkurs Wsadów podczas Turnieju Finałowego Suzuki Pucharu Polski w Lublinie. Polski zawodnik wyprzedził w rundzie finałowej Thomasa Davisa oraz Dariousa Motena.

Przed rokiem turniej Suzuki Pucharu Polski rozgrywano w Warszawie. LOTTO Konkurs Wsadów wygrał Amerykanin Thomas Davis, wtedy gracz Kinga Szczecin, obecnie występujący w zespole Pszczółka Start Lublin. W rzutach zza linii 6,75 m nie miał sobie równych reprezentant Polski w koszykówce 3x3 Michael Hicks. W lutym 2020 roku związany był z Polpharmą Starogard Gdański, a 31 grudnia zawarł umowę z TS Wisła Chemart Kraków.

W tym roku najlepszy okazał się Jan Wójcik z WKS Śląska Wrocław.

W nagrodę z rąk Radosława Piesiewicza, Prezesa Zarządu Polskiego Związku Koszykówki i Polskiej Ligi Koszykówki oraz Grzegorza Bachańskiego, wiceprezesa PZKosz i PLK otrzymał dedykowaną statuetkę, zegarek Aerowatch Renaissance Polish Basketball Limited Edition (zegarek z limitowanej edycji przygotowanej dla Kadry Koszykarzy), Apple iPad oraz Głośnik JBL Flip 5.

Pozostali uczestnicy otrzymali głośniki JBL Flip 5. Nagrody zostały ufundowane przez Totalizator Sportowy, właściciela marki LOTTO.