PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W ramach 21. kolejki PlusLigi Asseco Resovia Rzeszów podejmie Cuprum Lubin. Znakomite występy i komplet zwycięstw w 2021 roku umożliwiły ekipie Marcelo Fronckowiaka włączenie się do walki o najlepszą ósemkę. Natomiast siatkarze z Podkarpacia walczą o jak najwyższą pozycję przed fazą play-off. Której drużynie uda się zgarnąć cenne punkty w sobotnim starciu? Relacja i wynik na żywo meczu Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin na Polsatsport.pl.

Sezon powoli zmierza do końca, ale zespoły plusligowe nie zwalniają tempa. Ekipa z Rzeszowa jest na fali wznoszącej, a lubinianie również spisują się wspaniale.

 

Podopieczni Alberto Giulianiego po dwóch ostatnich bardzo cennych triumfach z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa oraz Aluron CMC Wartą Zawiercie nabrali pewności siebie i w sobotnim starciu nie zamierzają zwalniać tempa.

 

Z kolei Miedziowi notują w nowym roku znakomitą serię, bowiem wygrali pięć rozegranych spotkań. Na Podpromiu powalczą o przedłużenie tej passy. W Rzeszowie zapowiada się pasjonująca walka, jednak łatwo nie będzie.

 

Zobacz także: PlusLiga: Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin. Transmisja w Polsacie Sport

 

- Resovia jest bardzo mocna w wielu elementach, ale to, co od razu rzuca się w oczy, to ich bardzo agresywna zagrywka - zaznaczył Szymon Jakubiszak, gracz z Lubina. Rzeczywiście aż dwóch graczy z ekipy Giulianiego znajduje się w najlepszej piątce rankingu zagrywających PlusLigi. Są to Klemen Cebulj oraz Karol Butryn.

 

W meczu pierwszej rundy Cuprum pokonał Resovię w czterech setach, a najlepszym zawodnikiem spotkania został wybrany rozgrywający Miguel Tavares Rodrigues. Do tej pory obie ekipy mierzyły się 13 razy, z czego 7 gier zakończyło się triumfem Miedziowych, a 6 zwycięstwem drużyny z Podkarpacia.

 

W sobotę 13 lutego spodziewamy się więc widowiskowego starcia!

 

Relacja i wynik na żywo meczu Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin od godz. 17.30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie