Piękny gol Roberta Lewandowskiego w meczu Bayern Monachium - Arminia Bielefeld (WIDEO)

Kolejny gol Roberta Lewandowskiego.

Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców w poniedziałkowym meczu Bundesligi pomiędzy Bayernem Monachium a Arminią Bielefeld. Napastnik gospodarzy strzelił gola tuż po przerwie.

W pierwszej połowie sensacyjnie strzelali tylko goście. Bramkę otwierająca wynik zdobył Michel Vlap, a na 2:0 podwyższył Amos Pieper. W jednej z pierwszych akcji w drugiej części gry dogranie Davida Alaby wykorzystał Lewandowski, który najpierw skutecznie opanował piłkę, a następnie efektownym uderzeniem pokonał golkipera beniaminka.

Radość Bayernu nie trwała zbyt długo. Chwilę później gola na 3:1 dla gości strzelił Christian Gebauer, dla którego była to pierwsza bramka w tym sezonie Bundesligi. Bayern po kilku minutach ponownie odpowiedział - tym razem za sprawą Corentina Tolisso.

Na 20 minut przed końcem spotkania do remisu doprowadził Alphonso Davies. Choć w kolejnych minutach mistrzowie Niemiec starali się wyjść na prowadzenie, nie udała im się ta sztuka i goście sensacyjnie wywieźli z Monachium punkt, remisując 3:3.