Poważna kontuzja Igi Wasilewskiej. Nie zagra do końca sezonu

Siatkówka
Poważna kontuzja Igi Wasilewskiej. Nie zagra do końca sezonu
fot. PAP
Iga Wasilewska nie zagra do końca sezonu.

Potwierdziły się najgorsze obawy. Środkowa Grupa Azoty Chemika Police Iga Wasilewska zerwała ścięgno Achillesa i nie zagra do końca sezonu TAURON Ligi.

O wynikach badań poinformował klub z Pomorza.
 
"Wstępne diagnozy się potwierdziły. Iga Wasilewska zerwała ścięgno Achillesa i niebawem przejdzie operację. Oznacza to, że w bieżącym sezonie nie zobaczymy jej na parkiecie. Iga, dużo wytrwałości i szybkiego powrotu do zdrowia" - czytamy w komunikacie.
 

Niestety, wstępne diagnozy się potwierdziły 👎🏻 Iga Wasilewska zerwała ścięgno achillesa i niebawem przejdzie operację....

Opublikowany przez Grupa Azoty Chemik Police Poniedziałek, 15 lutego 2021
 
 
Mowa o zdarzeniu z ćwierćfinałowego meczu Pucharu Polski siatkarek przeciwko Developresowi SkyRes Rzeszów. Środkowa Chemika podczas wykonywanie zagrywki upadła na parkiet, trzymając się za nogę. Później z grymasem bólu na twarzy opuściła boisko.
 
Teraz już wiemy, że do końca sezonu Wasilewskiej nie zobaczymy na parkiecie. Będzie to spore osłabienie, biorąc pod uwagę, ze już w ten weekend mistrzynie Polski zagrają w turnieju finałowym Pucharu Polski. Do tego czeka je walka w fazie play-off TAURON Ligi.
 
Tak wyglądało przykre zdarzenie z udziałem Igi Wasilewskiej
 
agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze