Australian Open: Naomi Osaka - Serena Williams. Relacja i wynik na żywo

Tenis

Naomi Osaka i Serena Williams zmierzą się w półfinale Australian Open. W Melbourne obie spisywały się do tej pory wybornie. Teraz jedna z nich będzie musiała pożegnać się z turniejem. Relacja na żywo z meczu Osaka - Williams na Polsatsport.pl.

Dla wielu mecz Osaka - Williams to przedwczesny finał. W drodze do półfinału Japonka wyeliminoała między innymi Anastazję Pawluczenkową czy Garbine Muguruzę, natomiast Ameryknka rozprawiła się z Aryną Sabalenką i Simoną Halep.

 

- Serena to legenda, jest najlepsza. Z nią zawsze się gra ciężko, ale jestem doświadczona, mierzyłam się z nią wielokrotnie. Spróbuję czerpać radość z gry i pokazać swój najlepszy tenis, bo tylko wtedy można wygrać z Sereną - charakteryzowała Williams Simona Halep, która odpadła z nią w ćwierćfinale.

 

- Naomi jest bardzo mocna na korcie i stanowi wspaniałą inspirację poza nim. Oglądałam jej mecze i jestem pewna, że ona śledziła moje - zauważyła doświadczona Amerykanka.

 

W oficjalncych turniejach Osaka i Williams grały do tej pory trzykrotnie. Lepszym bilansem może się pochwalić Japonka, która ma dwa zwycięstwa na koncie. Ich ostatni mecz miał miejsce w 2019 roku w ćwierćfinale turnieju w Toronto. Górą była wówczas Amerykanka, wygrywając 6:3, 6:4.

 

Relacja na żywo z meczu Osaka - Williams w nocy ze środy na czwartek na Polsatsport.pl.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze