Magazyn Koloseum przed galą FEN 32. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Sporty walki
Magazyn Koloseum przed galą FEN 32. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Magazyn Koloseum w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl od godziny 20:15

W czwartkowym magazynie sportów walki Koloseum oko w oko spotkają się Wojciech Janusz i Marcin Łazarz, którzy w sobotę, podczas gali FEN 32, stoczą rewanżową walkę. Będzie też kilka ciekawych wywiadów, m.in. z Janem Błachowiczem. W części pięściarskiej gośćmi Justyny Kostyry i Artura Łukaszewskiego będą dwaj byli zawodowi mistrzowie Europy. Przedstawimy kartę walk drugiej gali Queensberry Polska. Magazyn Koloseum w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl od godziny 20:15.

W czwartkowym magazynie sportów walki Koloseum będzie "na bogato". Oprócz spotkania oko w oko Wojciecha Janusza z Marcinem Łazarzem, zaprezentujemy rozmowę z prezesem FEN Pawłem Jóźwiakiem. Wszystko to przed sobotnią galą FEN 32, którą będzie można obejrzeć w systemie PPV.

 

Widzowie zobaczą też wywiad Igora Marczaka z Janem Błachowiczem, który w czwartek rano wyleciał do USA na walkę z czempionem wagi średniej Israelem Adesanyą. Rozmowę nagraliśmy na lotnisku, tuż przed podróżą naszego mistrza UFC w wadze półciężkiej. Zaprezentujemy też wywiad Dominika Durniata z zawodnikiem wagi lekkie UFC Mateuszem Gamrotem oraz analizę walki wieczoru UFC 258: Kamaru Usman - Gilbert Burns. Na czynniki pierwsze pojedynek rozbierze Bartłomiej Stachura.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wojciech Janusz - Marcin Łazarz. Zapowiedź walki

 
W części pięściarskiej w naszym studiu zasiądzie dwóch byłych zawodowych mistrzów Europy: bohater walki wieczoru przyszłotygodniowej gali Babilon Promotion Rafał Jackiewicz i nasz stały ekspert Przemysław Saleta.


Przedstawimy też kartę walk drugiej gali Queensberry Polska oraz zdradzimy kilka konkretnych planów grupy na najbliższe miesiące.

 

Magazyn Koloseum w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl od godziny 20:15.

WŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie