Tak zmieniał się Michał Kubiak. Niesamowite zdjęcia kapitana reprezentacji Polski siatkarzy

Siatkówka
Tak zmieniał się Michał Kubiak. Niesamowite zdjęcia kapitana reprezentacji Polski siatkarzy
fot. Cyfrasport
Michał Kubiak w początkach swej przygody z pierwszą reprezentacją – 2011 rok

Michał Kubiak to kapitan reprezentacji Polski siatkarzy. Od 2011 roku z sukcesami występuje w drużynie narodowej. Jest uznawany za lidera naszej kadry. Sprawdź, jak Kubiak zmieniał się przez lata gry w biało-czerwonych barwach.

Kilka dni temu pokazaliśmy, jak przez lata gry w reprezentacji Polski zmieniał się Bartosz Kurek. Niezwykłe zdjęcia jednego z najlepszych i najpopularniejszych polskich siatkarzy wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród naszych czytelników. W licznych komentarzach, mailach i telefonach, jakie otrzymaliśmy od Was, pojawiały się propozycje kontynuowania tej serii.

 

Zobacz także: Tak zmieniał się Bartosz Kurek. Niezwykłe zdjęcia gwiazdy siatkówki

 

Jedno ze zdjęć Kurka zainteresowało jego reprezentacyjnego kolegę Michała Kubiaka, który zaprezentował je na swym profilu na Instagramie. 

 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michał Kubiak (@realkubiak13)

 

W tej sytuacji nie mieliśmy problemu z wyborem kolejnego bohatera – przeszukaliśmy przepastne archiwa w poszukiwaniu zdjęć kapitana reprezentacji siatkarzy.

 

Michał Kubiak urodził się w 1988 roku. W swej karierze grał w następujących klubach: Maraton Świnoujście (2002–05), Joker Piła (2005–06), AZS Olsztyn (2006–07), KS Poznań (2007–08), Hapoel Kirjat Atta (2008–09), Pallavolo Padwa (2009–10), AZS Politechnika Warszawska (2010–11), Jastrzębski Węgiel (2011–14), Halkbank (2014–16), Beijing Volleyball (2018, wypożyczenie); od 2016 roku reprezentuje barwy japońskiego klubu Panasonic Panthers.

 

W reprezentacji Polski zadomowił się od 2011 roku, a od 2015 pełni w niej funkcję kapitana. W biało-czerwonych barwach słynny przyjmujący odniósł wiele sukcesów. Dwukrotnie był mistrzem świata (2014, 2018), wygrał Ligę Światową (2012), zdobył dwa brązowe medale mistrzostw Europy oraz trzy medale Pucharu Świata.

Jak przez kolejne lata zmieniał się Michał Kubiak? Zobacz w załączonej galerii zdjęć:

2009 – Michał Kubiak jako zawodnik reprezentacji Polski B podczas Memoriału Wagnera w Łodzi. (fot. PAP)

 

NASTĘPNE ZDJĘCIE →

RM, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie