Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)

Siatkówka
Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)
fot. Cyfrasport
Na zdjęciu: Norbert Huber

W magazynie #7strefa tradycyjnie prezentujemy najciekawsze zagrania tygodnia w PlusLidze. Tym razem komentatorzy i eksperci Polsatu Sport wyłonili trzy propozycje. Która zasługuje na miano akcji tygodnia? Zapraszamy do wzięcia udziału w naszej sondzie!

Po raz pierwszy w naszej zabawie doszło do takiej sytuacji. W momencie zakończenia głosowania dwie akcje miały taką samą liczbę głosów. Po 27 procent zgromadziły zagrania Norberta Hubera z PGE Skry Bełchatów oraz Pawła Halaby z Aluronu CMC Warty Zawiercie. Oto one:

 

 

W tym tygodniu w zabawie biorą udział trzy akcje:

 

1 - Krótka Grzegorza Łomacza z Norbertem Huberem przy piłce setowej (PGE Skra Bełchatów)

 

Akcja, która została nominowana w naszej zabawie może nie należała do najbardziej efektownych. Warto jednak zwrócić uwagę na to, w jakim momencie siatkarze PGE Skry się na nią zdecydowali. Grzegorz Łomacz posłał piłkę na środek do Norberta Hubera, który soczystym atakiem zdobył dla swojego zespołu 40 (!) punkt i zakończył drugiego seta w meczu z Indykpolem AZS Olsztyn.

 

2 - Wrzutka Fabiana Drzyzgi do Piotra Haina (Asseco Resovia Rzeszów)

 

Kolejna propozycja pochodzi z meczu Asseco Resovia Rzeszów - Cuprum Lubin. Po nie najlepszym przyjęciu Fabian Drzyzga zdecydował się wrzucić piłkę na krótką do Piotra Haina będąc w nietypowej sytuacji i ustawieniu.

 

3 - Dłuższa wymiana zakończona atakiem z drugiej linii Kamila Semeniuka (Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle)

 

Nie pierwszy i na pewno nie ostatni raz długą wymianę zakończył Kamil Semeniuk. W meczu z GKS Katowice, rozgrywanym w Szopienicach, kędzierzynianie wygrali 3:1. Komentujący to spotkanie Łukasz Kadziewicz powiedział, że ma nadzieję, że siatkarze i statystycy Cucine Lube Civitanova oglądali to spotkanie. Patrząc na takie akcje mogą szykować się na zaciętą rywalizację w Lidze Mistrzów.

 

Marta Ćwiertniewicz, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie