Cafe Futbol: Powrót Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Piłka nożna
Cafe Futbol: Powrót Ligi Mistrzów i Ligi Europy
fot. Cyfrasport
Cafe Futbol: Powrót Ligi Mistrzów i Ligi Europy

Bilans reprezentantów Polski w 2021 roku i powrót Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy - to będą główne tematy najnowszego wydania magazynu Cafe Futbol. Niedzielny program poprowadzi Przemysław Iwańczyk, a gościem specjalnym będzie Marek Chojnacki. Transmisja Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

O tym, jak w aktualnych rozgrywkach w szczególności radzą sobie obrońcy i pomocnicy reprezentacji Polski, będą dyskutować Chojnacki oraz stali eksperci - Cezary Kowalski, Tomasz Hajto i Roman Kołtoń z "Prawdy Futbolu". Goście przeanalizują także powrót do gry piłkarzy w ramach europejskich pucharów - Ligi Mistrzów i Ligi Europy.

ZOBACZ TAKŻE: Cafe Futbol 14.02.2021 (WIDEO)


Chojnacki przez większość piłkarskiej i trenerskiej kariery był związany z ŁKS Łódź. Urodził się w stolicy województwa łódzkiego i jako zawodnik tego klubu rozegrał 452 spotkania na poziomie piłkarskiej ekstraklasy. Był zresztą rekordzistą, jeśli chodzi o liczbę występów w polskiej lidze, jednak jego rekord został pobity przez Łukasza Surmę w 2014 roku. W reprezentacji Polski rozegrał cztery spotkania. 

 

Transmisja Cafe Futbol od godziny 11.00 w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl. Dogrywka od godziny 12.25 na Polsatsport.pl.

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze