FEN 32: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
Na ważeniu między Rębeckim a Barriosem doszło do szamotaniny.

Gala FEN 32 jest już historią. W walce wieczoru Mateusz Rębecki (12-1, 7 KO, 4 SUB) po raz kolejny obronił tytuł mistrza FEN w kategorii lekkiej. "Chińczyk" efektownie znokautował w pierwszej rundzie Jose Barriosa (11-2, 7 KO, 2 SUB). W co-main evencie Marcin Łazarz (13-7, 2 KO, 4 SUB) na pełnym dystansie wypunktował Wojciecha Janusza (10-5, 3 KO, 4 SUB). Zobaczcie wyniki i skróty walk.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Gala FEN 32 dobiegła końca. Dziękujemy za śledzenie relacji na żywo!

Mateusz Rębecki obronił mistrzowski pas. Od początku widać było dysproporcję umiejętności między obydwoma zawodnikami. W końcu "Chińczyk" trafił lewym sierpowy w szczękę Argentyńczyka. "El Terrible" padł jak rażony piorunem. Na szczycie kategorii lekkiej FEN bez zmian!

To trwało zaledwie kilkadziesiąt sekund! Lewy sierpowy i Barrios na deskach. Rębecki nadal mistrzem!

Mateusz Rębecki - Jose Barrios. Na szali pas mistrza FEN w kategorii lekkiej. Za moment pierwszy gong!

Oto skrót co-main eventu gali FEN 32!

Już niebawem walka wieczoru. Tymczasem zapraszamy na skrót walki Bajor - Oliveira.

Wszyscy sędziowie przyznali dwie rundy Marcinowi Łazarzowi! Zawodnik z Białogardu po raz drugi pokonał Wojciecha Janusza!

III Runda

Były wymiany w stójce, były wymiany w klinczu. Ze wszystkiego zwycięsko wychodził Łazarz, którego ataki były skuteczniejsze. Na sam koniec wykonał jeszcze udane obalenie. Za chwilę poznamy werdykt sędziów!

II Runda

Długo walka toczyła się w dość monotonnym tempie. Półtorej minuty przed końcem Łazarz trafił mocnym ciosem, który wyraźnie zachwiał Januszem. Zawodnik z Białogardu sprowadził walkę do parteru i tam dominował w parterze. Na razie przebieg tego starcia układa się po myśli Łazarza!

I Runda

Łazarz efektownie rozpoczął walkę od front-kicka. Później walka toczyła się w stójce do momentu, w którym Łazarz zdecydował się obalić przeciwnika. Będąc na górze zawodnik z Białogardu wyraźnie przeważał. Runda dla Łazarza.

Pora na co-main event i starcie rewanżowe. Łazarz - Janusz - za chwilę pierwszy gong!

Szymon Dusza zapisał do swojego rekordu kolejne zwycięstwo w walce z Ronaldem Cambalem.

Bajor ponownie dobrze kontrolował walkę w parterze. Nawet gdy starcie wracało do stójki, rzeszowianin ponownie przenosił walkę na ziemie. Półtorej minuty przed końcem Bajor zajął plecy Oliveiry. Stamtąd zaczął zadawać mocne ciosy. Kiedy Brazylijczyk się odwrócił, Polak dołożył łokcie i zmusił sędziego do przerwania walki. Szymon Bajor powalczy o pas mistrza FEN w wadze ciężkiej!

Mamy kolejne skończenie przed czasem! Szymon Bajor rozbił rywala łokciami w parterze!

II Runda

Tym razem Bajorowi udało się przenieść walkę do parteru. W tej płaszczyźnie wyraźnie przeważał. Dużym atutem Polaka była jego siła fizyczna. Oliveira nie był w stanie skutecznie wstać spod rywala. Rundę Bajor zakończył za plecami Brazylijczyka.

I Runda

Dużo szachów w stójce. Żaden z zawodników nie próbował podjąć większego ryzyka. Bajor atakował kombinacjami, lecz wiele ciosów było niecelnych. Oby pojedynek rozkręcił się w drugim starciu.

Pora na kategorię ciężkie ciosy w królewskiej kategorii! Szymon Bajor za chwilę skrzyżuje rękawice z Ednaldo Oliveirą.

Walka była bardzo dynamiczna i zakończyła się zwycięstwem Rafała Lewona!

Cezary Oleksiejczuk odniósł efektowne zwycięstwo w pierwszej rundzie.

Najpierw opolanin okopał nogę rywala. Słowak nie był w stanie już poruszać się w stójce i wylądował na plecach. Tam Dusza bezlitośnie porozcinał go łokciami. Na macie pojawiła się kałuża krwi. Sędzia przerwał walkę ok. 20 sekund przed końcem pierwszej rundy!

Krew się polała! Szymon Dusza brutalnie rozbił Cambala!

Czas na kolejny pojedynek FEN 32. Dusza - Cambal - to już za chwilę!

Piotr Kuberski odniósł ósme zwycięstwo w karierze.

Przez pewien czas w stójce w drugiej rundzie przeważał Walawski. Z czasem jednak swój rytm zaczął łapać Lewon. Kiedy walka przeniosła się do parteru, znowu zawodnik z Białogardu był z góry. "Leda" próbował poddania balachą, ale "Kaszana" umiejętnie uciekł z dźwigni. Następnie Lewon zaatakował rywala ciosami, po których sędzia przerwał walkę. Doświadczenie "Kaszany" górą!

Koniec walki! Rafał Lewon pokonał Piotra Walawskiego przez TKO w drugiej rundzie!

I Runda

Lewon szybko przeniósł walkę do parteru. Tam kontrolował przebieg pojedynku. W końcu Walawski spróbował poddania gilotyną, lecz "Kaszana" wybronił ten atak. Następnie zasypał rywala gradem ciosów. Runda zdecydowanie dla dla Lewona!

Pora na kolejną walkę. Piotr Walawski już w klatce, zaraz wejdzie do niej Rafał Lewon!

Podczas jednej z wymian w stójce Holender nadział się na kontrę Oleksiejczuka. Chan zwalił się na matę, po czym zainkasował kilka mocnych ciosów młotkowych. Sędzia wkroczył i przerwał pojedynek. Cenne zwycięstwo młodszego z braci Oleksiejczuków!

I mamy nokaut w pierwszej rundzie! Zwycięstwo Cezarego Oleksiejczuka!

Nie zwalniamy tempa! Czas na pierwsze międzynarodowe starcie podczas dzisiejszej gali. Za chwilę próg klatki przekroczy Holender Djamil Chan. Później wejdzie do niej Cezary Oleksiejczuk!

Kuberski sklinczował i sprowadził rywala do parteru. Gdy ten próbował wstać, zasypał go ciosami. Sędzia wkroczył i przerwał pojedynek. Kolejna wygrana w karierze Kuberskiego!

Koniec walki! Piotr Kuberski rozbił Strzelczyka ciosami w parterze w drugiej rundzie!

I Runda

W pierwszej rundzie było dużo szachów w stójce. Kuberski szukał klinczu i sprowadzenia, a Strzelczyk efektownym zejściem próbował poddać rywala skrętówką. Na pół minuty przed końcem zawodnikowi Ankosu udało się przenieść walkę do parteru.

Pora na trzeci pojedynek gali FEN 32. Mateusz Strzelczyk skrzyżuje rękawice z Piotrem Kuberskim!

Oto skrót bardzo dobrego występu Wojciecha Kawy.

Trwa oficjalna ceremonia otwarcia FEN 32. Tymczasem poznaliśmy pierwszych bohaterów następnej gali. Na FEN 33 pasów mistrzowskich bronili będą Marcin Wójcik i Jonas Magard. Ponadto swoje pojedynki stoczą Kamil Łebkowski i Kacper Formela.

Tak wyglądała walka otwarcia gali FEN 32.

Wojciech Kawa zwycięzcą! Sędziowie byli jednomyślni!

III Runda

Trzecie odsłona rywalizacji Lewandowski - Kawa toczyła się w stójce. Wojciech Kawa przeważał i pewnie dowiózł zwycięstwo do końcowego gongu. Szczególnie dobrze wyglądały jego kopnięcia. Za chwilę werdykt, który powinien być formalnością!

II Runda

Drugie starcie toczyło się w całości w stójce, w której dominował Kawa. Zawodnik Berserkers Team spokojnie rozbijał swojego rywala. Kolejne starcie pod dyktando Kawy!

I Runda

Bardzo dobrze walkę rozpoczął Kawa, który zaatakował kombinacją ciosów pięściami i kolanami. Lewandowski padł na matę, a zawodnik próbował zakończyć walkę hammer fistami. Lewandowski wszystko przyjął na gardę i przetrwał kanonadę. Później walka wróciła do stójki, gdzie dużo spokojniejszy i skuteczniejszy był Kawa. Za nami bardzo ciekawe pierwsze starcie!

Czas na drugą walkę! Mikołaj Lewandowski zaliczy swój debiut w zawodowym MMA w starciu z Wojciechem Kawą.

Szewczyk zapiął duszenie zza pleców, po którym jego rywal stracił przytomność. Efektowne zwycięstwo zawodnika Akademii Sportów Walki Wilanów na otwarcie gali!

II Runda

Salamov na samym początku zadał nieczysty cios otwartą dłonią. Szewczyk potrzebował chwili, żeby dojść do siebie. Doszło do wymiany ciosów w stójce, której Polak był zdecydowanie lepszy. W pewnym momencie Szewczyk znalazł się na plecach rywala i zaczął go bezlitośnie obijać. Rosjanin był mocno naruszony. W końcu Szewczyk "udusił" Rosjanina!