FEN 32: Mateusz Rębecki błyskawicznie znokautował rywala! (WIDEO)

Sporty walki
FEN 32: Mateusz Rębecki błyskawicznie znokautował rywala! (WIDEO)
fot. Polsat Sport
FEN 32: Mateusz Rębecki błyskawicznie znokautował rywala! (WIDEO)

- Jestem faworytem, co nie jest to dla mnie korzystne, bo wolę być underdogiem - mówił mistrz kategorii lekkiej Mateusz Rębecki przed walką z Jose Barriosem na FEN 32. "Chińczyk" błyskawicznie pokonał Argentyńczyka. Było to jego dziesiąte zwycięstwo z rzędu.

Dla Rębeckiego była to szósta obrona mistrzowskiego pasa. Tym razem zmierzył się z Barriosem, który wygrał jedenaście z dwunastu wcześniejszych pojedynków. Między bohaterami walki wieczoru zrobiło się gorąco podczas ceremonii ważenia. Kiedy stanęli twarzą w twarz, Argentyńczyk pokazał lekceważący gest, czym rozwścieczył "Chińczyka". - Widać, że ewidentnie mnie lekceważy, nie chciał się nawet na mnie spojrzeć. Pokazał dziwny gest, że mnie nie widzi i po prostu się sfrustrowałem, tak wyszło - ocenił Rębecki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki i skróty walk gali FEN 32

 

W walce wieczoru FEN 32 "Chińczyk" ruszył z impetem od samego początku. W pewnym momencie wyprowadził lewy sierpowy i jego rywal wylądował na deskach! To był koniec tego pojedynku... Cała walka trwała mniej niż minutę. W ten sposób Rębecki obronił mistrzowski pas w kategorii lekkiej.

 

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze