FEN 32: Szymon Bajor pokonał Ednaldo Oliveirę. Czas na walkę o pas? (WIDEO)

Sporty walki
FEN 32: Szymon Bajor pokonał Ednaldo Oliveirę. Czas na walkę o pas? (WIDEO)
fot. Polsat Sport
FEN 32: Szymon Bajor pokonał Ednaldo Oliveirę. Czas na walkę o pas? (WIDEO)

Szymon Bajor (22-9, 10 KO, 9 SUB) pokonał Ednaldo Oliveira (21-8-1 NC, 11 KO, 2 SUB) w trzeciej rundzie podczas gali FEN 32. Polak rozbił rywala ciosami w parterze.

Ednaldo wykorzystywał na początku zdecydowaną przewagę warunków fizycznych i starał się trzymać Polaka na dystans. Przez pierwszą rundę obaj zawodnicy wymieniali się ciosami w stójce, jednak żaden z nich nie naruszył szczególnie rywala i pojedynek nie rozstrzygnął się w premierowym starciu.

W drugiej rundzie Bajor obalił rywala i znalazł się w korzystnej pozycji z góry. Konsekwentnie punktował w tej płaszczyźnie swojego rywala i drugą rundę sędziowie z pewnością zapisali po stronie Polaka. 

ZOBACZ TAKŻE: FEN 32: Cała klatka w krwi! Dusza pokonał rywala po brutalnej walce (WIDEO)


Trzecie starcie było podobne do drugiego - Bajor miał przewagę i kontrolował rywala. Na minutę przed końcem dokończył robotę w parterze, rozbijając Brazylijczyka potężnymi łokciami i wygrywając przed czasem.

 

Dla Bajora było to drugie zwycięstwo z rzędu - w ostatnim pojedynku pokonał Tassilo Lahra podczas FEN 30. Wcześniej przegrał w walce o pas z Olim Thompsonem na FEN 28. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnym starciu dojdzie do rewanżu właśnie Bajora z Brytyjczykiem.

 

 

Szymon Bajor pokonał Ednaldo Oliveirę przez TKO, runda 3

BS, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze