FEN 32: Szymon Dusza pokonał Rolanda Cambala po krwawej walce (WIDEO)

Sporty walki

Szymon Dusza (10-5, 8 KO, 1 SUB) pokonał Rolanda Cambala (14-11, 7 KO, 3 SUB) podczas gali FEN 32. Polak rozbił rywala ciosami w parterze w pierwszej rundzie.

Dusza to ulubieniec wszystkich sympatyków FEN. Podczas 26. edycji "Lutador" stoczył pasjonujący bój z Kamilem Gniadkiem, którego pokonał przez techniczny nokaut w 3. rundzie. Wcześniej wygrał już w pierwszej minucie, również przez TKO, z innym zawodnikiem WCA, Tymoteuszem Łopaczykiem. Dusza wciąż ma aspiracje mistrzowskie i zwycięstwo na FEN 32 powinno go przybliżyć do walki o pas mistrzowski FEN w kategorii półśredniej.

Na FEN 32 Dusza rozpoczął walkę od skutecznych kopnięć, które utrudniły poruszanie się rywalowi. Po chwili pojedynek przeniósł się do parteru, gdzie Polak rozbijał Słowaka potężnymi ciosami i łokciami. W klatce pojawiła się ogromna ilość krwi i sędzia przerwał walkę, ogłaszając triumf "Lutadora".