Gol Grzegorza Krychowiaka, asysta Macieja Rybusa. Awans Lokomotiwu Moskwa w Pucharze Rosji

Grzegorz Krychowiak strzelił gola w meczu z FK Tambow

Grzegorz Krychowiak zdobył gola dla Lokomotiwu Moskwa w wygranym 3:0 meczu z FK Tambow w 1/8 finału piłkarskiego Pucharu Rosji. Reprezentacyjny pomocnik w 82. minucie wykorzystał rzut karny i ustalił wynik.

Krychowiak rozegrał całe spotkanie, podobnie jak jego klubowy kolega Maciej Rybus, który asystował przy trafieniu Brazylijczyka Pablo na 1:0 w 29. minucie.

W sobotę dobrze spisał się Sebastian Szymański, który odnotował asystę, a jego Dynamo Moskwa pokonało inny stołeczny klub - Spartak 2:0. Polak został też ukarany żółtą kartką.

Rozgrywki ligowe po zimowej przerwie mają zostać w Rosji wznowione w ostatni weekend lutego.

Lokomotiw Moskwa - FK Tambow 3:0 (1:0)

Bramki: Pablo Castro 27, Francois Kamano 58, Grzegorz Krychowiak 82 (k)