PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarze Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa zmierzą się w niedzielnym meczu 25. kolejki PlusLigi. Ostatnie spotkanie tych drużyn zakończyło się wygraną "Jurajskich Rycerzy". Jak będzie teraz? Relacja na żywo z meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa na Polsatsport.pl.

W poprzednim meczu, który został rozegrany w Arenie Ursynów, górą był Aluron CMC Warta Zawiercie (3:0). - Graliśmy wtedy słabo. Przegraliśmy nie tylko z Zawierciem, ale też z Radomiem czy Olsztynem. Te mecze niestety okazały się kluczowe. Jedna porażka mniej i awansowalibyśmy do ćwierćfinału Pucharu Polski - wspominał trener Andrea Anastasi.

 

Pierwsze skrzypce grał wówczas Mateusz Malinowski, który zdobył w sumie 22 punkty. Warszawianie mają świadomość, że będą musieli szczególnie uważać na tego zawodnika. - Jeśli go zatrzymamy, z pewnością będzie nam łatwiej. To filar i najlepszy atakujący ekipy z Zawiercia. Nie można jednak zapominać, że Warta ma w swoim składzie także innych bardzo dobrych zawodników. Mam tu na myśli na przykład rozgrywającego Maximilano Cavannę, środkowego Favio Gualberto czy całą trójkę przyjmujących - powiedział Jan Król, atakujący VERVY.

 

Relacja na żywo z meczu Aluron CMC Warta Zawiercie - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:30.

MC, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze