Maksim Michajłow zmieni ligę? "Była oferta z Włoch"

Siatkówka
Maksim Michajłow zmieni ligę? "Była oferta z Włoch"
fot. CEV
Zenit Kazań notuje ostatnio doskonałe rezultaty.

Jest związany z Zenitem Kazań od 11 lat i niedawno przedłużył kontrakt o kolejny sezon. Nie wyklucza jednak zmiany klubu w przyszłości. Mowa o Maksimie Michajłowie, jednej z gwiazd rosyjskiego giganta, który potwierdził kontakt z zagranicznymi ekipami.

Z Zenitem wywalczył chyba wszystko co możliwe - Puchar i Superpuchar kraju, mistrzostwo Rosji i złoto Ligi Mistrzów, wszystko po kilka razy. I choć właśnie przedłużył umowę z klubem, który - jak przyznał - jest dla niego jak rodzina, rozważa zmianę ekipy.

 

- Jestem szczęśliwy w Rosji. Nasze mistrzostwa stoją na wysokim poziomie i mam możliwość poprawiania swoich umiejętności. Nie wykluczam jednak wyjazdu za granicę - stwierdził w rozmowie z portalem worldofvolley.com. Potwierdził, że ostatnio takie propozycje już padały, w tym jedna z Włoch.

 

ZOBACZ TAKŻE: Atanasijević potwierdza "wielki transfer" do Polski? Na to wygląda!

 

O potencjalnych ruchach transferowych informował na początku lutego włoski dziennikarz Gian Luca Pasini i jego zdaniem współpracą z Michajłowem miała być zainteresowana Gas Sales Piacenza.

 

Zenit Kazań notuje ostatnio doskonałe wyniki, choć jeszcze kilka tygodni temu podopieczni Władimira Alekno ponosili porażkę za porażką, za co trener obwiniał Bartosza Bednorza. Już w środę Rosjanie zmierzą się z PGE Skrą Bełchatów w ćwierćfinałowym meczu tegorocznej edycji Ligi Mistrzów. Tydzień później czeka ich rewanż na własnym boisku.

agb, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze