"Trybson" przeniesie się do innej organizacji MMA? "Wkrótce coś ogłosimy"

Sporty walki
"Trybson" przeniesie się do innej organizacji MMA? "Wkrótce coś ogłosimy"
fot. Polsat Sport
Paweł Trybała pokonał w ostatniej walce Łukasza Borowskiego

Paweł "Trybson" Trybała jeszcze w pierwszym półroczu 2021 roku ma zmierzyć się w Fight Exclusive Night w rewanżowym pojedynku z Łukaszem Borowskim. Jak będzie wyglądała późniejsza przyszłość "Trybsona"? - Powiem szczerze, że miałem ostatnio bardzo dużo propozycji - zdradził sam zainteresowany i zapowiedział kolejne ogłoszenia...

Na temat przyszłości Trybały podczas gali FEN 32 wypowiedział się włodarz FEN Paweł Jóźwiak. - Trybson czeka na rewanż z Łukaszem Borowskim i ta walka odbędzie się w pierwszym półroczu 2021 roku - powiedział Jóźwiak.

 

ZOBACZ TAKŻE: Tomasz Hajto w MMA? "Oszukiwałbym w ten sposób kibiców"

 

Tę informację potwierdził również sam "Trybson", z którym za kulisami FEN 32 rozmawiała Patrycja Zahorska. - Były rozmowy o terminie 14 marca i tak się przygotowywałem. Po mojej ostatniej walce ręka nie wygląda jednak za dobrze, odzywa mi się kontuzja. Robiłem badania, prześwietlenia - nie było złamania, ale uraz jest na tyle niefajny, że przeszkadza mi trochę w treningach. Szykowałem się na 14-ego marca, termin został ostatecznie przesunięty na 27-ego. Wtedy walczył nie będę, bo mój kolega z klubu - Michał Oleksiejczuk będzie walczył w Vegas. A bez trenera się nie wychodzi - zaznaczył zawodnik FEN.

 

- Kolejną propozycję dostałem na końcówkę maja. Dużo osób chciałoby zobaczyć rewanż z Borowskim. Ja też dla własnej satysfakcji chciałbym pokazać się z lepszej strony. Wtedy mocno się spiąłem, wykazałem tylko w zasadzie dużą odporność na ciosy. Chciałbym, żeby rewanż odbył się w kategorii do 93 kilogramów. Muszę dopiąć swego, pokazać, że to nie był przypadek, że miejsce Borowskiego jest gdzieś indziej, a jestem lepszy - powiedział.

 

Trybała jest jednym z motorów napędowych organizacji FEN i przy okazji łakomym kąskiem dla innych graczy na rynku MMA. Dlatego nie może narzekać na brak ofert.

 

- Powiem szczerze, że miałem ostatnio bardzo dużo propozycji. Rozmawiałem z różnymi federacjami, ale zobaczymy jak to wszystko się dalej potoczy. Na razie mam na celowniku mój majowy pojedynek. Wkrótce coś ogłosimy, oficjalnie jeszcze czekamy - dodał "Trybson".

 

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze