FEN 32: Przyznano bonusy

Sporty walki
FEN 32: Przyznano bonusy
fot. Polsat Sport
Marcin Łazarz otrzymał bonus za walkę wieczoru.

W sobotę kibice MMA śledzili wydarzenia związane z galą FEN 32: LOTOS Fight Night. Tradycyjnie już organizacja Pawła Jóźwiaka przyznała bonusy zawodnikom, którzy tego wieczoru wyróżnili się efektownością w klatce. Sprawdźcie, kto został nagrodzony!

Za najlepszą walkę uznano starcie Wojciecha Janusza (10-5, 3 KO, 4 SUB) z Marcinem Łazarzem (12-7, 2 KO, 4 SUB), z którego obronną ręką wyszedł drugi z wymienionych zawodników. Żadnemu z nich nie udało się zakończyć walki przed czasem, wobec czego o zwycięstwie Łazarza jednogłośnie zadecydowali sędziowie. Przewaga drugiego z wymienionych zaczęła wyraźnie rysować się w drugiej rundzie, w której trafił rywala mocnym ciosem i po chwili doprowadził do obalenia. W trzeciej również dominował Janusza, przenosząc walkę do parteru. Dzięki zwycięstwu, Łazarz zyskał prawo do rewanżu z Marcinem Wójcikiem, który poddał go w 2017 roku na gali KSW 37. 

 

Za nokaut wieczoru uznano wyczyn Mateusza "Chińczyka" Rębeckiego (12-1, 7 KO, 4 SUB), który bardzo szybko, już w pierwszej rundzie, ciosem na szczękę "odciął prąd" Jose Barriosowi (11-2, 7 KO, 2 SUB). Cała walka trwała mniej niż minutę i dla "Chińczyka" była szóstą skuteczną obroną mistrzowskiego pasa. Satysfakcja tym większa, że przed walką Argentyńczyk sprowokował Polaka na ceremonii ważenia, pokazując mu obraźliwy gest.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki i skróty walk gali FEN 32

 

Najlepszym poddaniem było z kolei to zaprezentowane przez debiutującego w organizacji FEN Bartosza Szewczyka (1-0, 1 SUB), który w drugiej rundzie pokonał Akhmeda Salamova (1-1, 1 SUB) duszeniem zza pleców.

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie