Ninja Warrior Polska: Odliczamy dni do premiery na antenie Polsatu!

Inne
Ninja Warrior Polska: Odliczamy dni do premiery na antenie Polsatu!
fot. Materiały prasowe

Do emisji premierowego odcinka najnowszej serii Ninja Warrior Polska pozostał tylko tydzień! Czy w tym sezonie zawodnicy, pokonując ekstremalnie trudny tor, a tym samym własne słabości, dojdą na sam szczyt słynnej góry Midoryama?

Czy jest coś lepszego niż dobre kino akcji? Tak "Ninja Warrior Polska" oczywiście! Show przyzwyczaił nas do tego, że w ułamku sekundy wszystko może się odmienić - faworytów gubi nieuwaga, a wygrywa ten, kto do końca potrafi utrzymać koncentrację. Czasami przyda się także łut szczęścia.

 

- Jeżeli wydaje wam się, że widzieliście już wszystko podczas pierwszej i drugiej edycji "Ninja Warrior Polska", to będziecie miło zaskoczeni w sezonie trzecim - zapewniał Łukasz "Juras" Jurkowski. I nie są to tylko słowa! Trzeci sezon "Ninja Warrior Polska" to jeszcze lepiej przygotowani zawodnicy, niezwykle silne kobiety, a także dużo zaskoczeń!

 

Oprócz doskonałej rozrywki, która nie podlega żadnej reżyserii, mamy okazję poznać poruszające historie zawodników. Okazuje się bowiem, że zmierzenie się z torem przeszkód często bywa łatwiejsze niż zmierzenie się z przeszkodami, serwowanymi przez życie. Dowodem na to może być historia Filipa Cybulskiego z Poznania. - Od 6. roku życia zajmuję się sportem. Byłem w mistrzowskiej czołówce Polski w rugby, skoku w dal i skoku o tyczce. W wyniku choroby dwubiegunowej na długie lata zostałem wykluczy ze sportu - wspominał sportowiec. - Teraz wracam, bo chcę dać siłę i motywację ludziom, którzy borykają się z podobnymi chorobami co ja.

 

Zapraszamy do obejrzenia 3. sezonu "Ninja Warrior Polska" na antenie Polsatu od 2 marca w każdy wtorek o godz. 20:05!

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze