Robert Lewandowski strzelił gola Lazio i wyprzedził Raula! (WIDEO)

Robert Lewandowski

Robert Lewandowski zdobył bramkę w 9. minucie meczu 1/8 finału z Lazio. Był to 72. gol Polaka, co oznacza że napastnik Bayernu wyprzedził Raula Gonzaleza w klasyfikacji strzelców Ligi Mistrzów. Aktualnie zajmuje w niej trzecie miejsce.

Robert Lewandowski z kolejną bramką w Lidze Mistrzów. Napastnik Bayernu Monachium wykorzystał błąd obrońcy Lazio - Matteo Musacchio, który podawał do Pepe Reiny. Polak przejął piłkę i znalazł się sam na sam z bramkarzem. Polski snajper nie zwykł marnować takich sytuacji, wobec czego strzelił gola na 1:0 już w 9. minucie spotkania.

To było jego czwarte trafienie w Lidze Mistrzów w tym sezonie, a łącznie już 72. gol Lewandowskiego w Lidze Mistrzów. To oznacza, że Polak wyprzedził Raula Gonzaleza w klasyfikacji wszech czasów pod względem strzelonych bramek i samodzielnie zajmuje trzecie miejsce w tym rankingu.