PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport

Siatkówka
PlusLiga: Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie. Transmisja w Polsacie Sport
Fot. PAP
Andrea Gardini poprowadzi Jastrzębski Węgiel w kolejnym meczu PlusLigi.

Jastrzębski Węgiel zmierzy się z Aluron CMC Wartą Zawiercie w zaległym meczu 14. kolejki PlusLigi. Jak wicelider zaprezentuje się w starciu z siódmą drużyną tabeli? Transmisja meczu Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie o godz. 15:00 w Polsacie Sport.

Przed nami ostatnie starcia rundy zasadniczej PlusLigi oraz czas na rozegranie zaległych meczów. W takim właśnie spotkaniu 14. kolejki zmierzą się Jastrzębski Węgiel i Aluron CMC Warta Zawiercie. Obie ekipy najprawdopodobniej zagrają ze sobą w pierwszej rundzie fazy play-off, więc przetarcie w rundzie zasadniczej może być niezwykle cenne przed decydującym pojedynkiem.


ZOBACZ TAKŻE: TAURON Puchar Polski Kobiet na ustach włoskich i tureckich mediów!


Ten mecz będzie także dobrym krokiem do ustabilizowania swojej formy dla obu drużyn. Jastrzębianie nie zaliczą początku roku do udanych, bowiem w styczniu odnotowali trzy niespodziewane porażki ze Stalą Nysa, Indykpolem AZS Olsztyn oraz VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Ostatnie dwa mecze jastrzębianie mogą zaliczyć na plus, ale starcie z Wartą może być stemplem potwierdzającym ich lepszą dyspozycję.

 

ZOBACZ TAKŻE: Wicemistrz świata Lucas Eduardo Loh opuszcza PlusLigę


W gorszej sytuacji są zawiercianie, którzy w ostatniej kolejce zdecydowanie przegrali z VERVĄ. "Jurajscy Rycerze" popełniali sporo błędów własnych i nie prezentowali poziomu do jakiego nas wcześniej już przyzwyczaili. Mecz z Jastrzębskim Węglem może być dla dobrą okazją do przełamania słabszej passy na samym jej początku.


Transmisja meczu Jastrzębski Węgiel - Aluron CMC Warta Zawiercie o godz. 15:00 w Polsacie Sport.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie