Śmierć Kasi Lenhardt. Prokuratura wznowiła dochodzenie ws. Jerome'a Boatenga

Piłka nożna
Śmierć Kasi Lenhardt. Prokuratura wznowiła dochodzenie ws. Jerome'a Boatenga
fot. Instagram

Prokuratura w Monachium wznowiła śledztwo przeciwko piłkarzowi Bayernu Jerome'owi Boatengowi podejrzanemu o napaść na swą ówczesną dziewczynę, polską modelkę Kasię Lenhardt - podał w środę dziennik "Bild". Śledztwo wznowiono po tym, jak Polka popełniła samobójstwo.

Według "Bilda", piłkarz jest podejrzewany o naderwanie ucha partnerki. Śledztwo w tej sprawie wszczęto w 2019 roku, lecz później je umorzono. Sprawa została ponownie otwarta tuż po tym, jak Lenhardt popełniła samobójstwo 9 lutego w swym mieszkaniu w Berlinie. Według prokuratury, powodem wznowienia dochodzenia było pojawienie się nowych informacji w toku dochodzenia w sprawie śmierci Polki.

 

ZOBACZ TAKŻE: Miała być dyrektorem sportowym. Nie dostała pracy przez rozbierane zdjęcia

 

Przeciwko 32-letniemu reprezentantowi Niemiec toczy się także postępowanie w sprawie napaści na byłą partnerkę, Sherin Senler.

 

Związek Lenhardt z Boatengiem, a także ich późniejszy konflikt prowadzony m.in. za pośrednictwem mediów społecznościowych był żywo relacjonowany przez tabloidy. 2 lutego piłkarz ogłosił zakończenie związku.

 

Polska modelka zasłynęła w 2012 roku udziałem w prowadzonym przez Heidi Klum programie "German's Next Top Model". Lenhardt zajęła wtedy czwarte miejsce.

MC, PAP

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze