WTA w Adelajdzie: Danielle Collins - Iga Świątek. Relacja i wynik na żywo

Danielle Collins i Iga Świątek zmierzą się w ćwierćfinałowym meczu turnieju WTA w Adelajdzie. Rywalką Polki będzie Amerykanka, która w poprzedniej rundzie pokonała najlepszą tenisistkę świata. Relacja i wynik na żywo meczu Collins - Świątek od godz. 9:00 na Polsatsport.pl.

Czas na kolejne starcie Igi Świątek w turnieju WTA w Adelajdzie. Po świetnym występie w drugiej rundzie tym razem polska tenisistka zmierzy się z Danielle Rose Collins.

Przed Polką nie lada wyzwanie. Najbliższa rywalka Świątek zajmuje 37. miejsce w rankingu WTA, a w drugiej rundzie pokonała bez straty seta (6:3, 6:4) liderkę tej klasyfikacji - Ashleigh Barty.

Iga Świątek z kolei w drugiej rundzie mierzyła się z Maddison Inglis. Polka nie dała szans reprezentantce gospodarzy dominując zarówno w pierwszym jak i drugim secie (6:1, 6:3). Jak zaprezentuje się w ćwierćfinałowym starciu? Przekonamy się już w czwartkowy poranek. Spotkanie zostanie rozegrane na Memorial Drive Centre Court.

Relacja i wynik na żywo meczu Collins - Świątek od godz. 9:00 na Polsatsport.pl.