#7strefa po emocjach w Lidze Mistrzów! Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl

Siatkówka
#7strefa po emocjach w Lidze Mistrzów! Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl
fot. Polsat Sport
Jacek Nawrocki będzie gościem magazynu siatkarskiego #7strefa

Czas na kolejny odcinek pasjonującego magazynu siatkarskiego #7strefa. W studiu Polsatu Sport pojawi się między innymi selekcjoner żeńskiej kadry w siatkówce Jacek Nawrocki. Głównymi tematami będą mecze ZAKSY i SKRY w Lidze Mistrzów, a także ostatnie spotkania Grupy Azoty Chemika Police w Pucharze Polski czy LM. Transmisja w Polsacie Sport i na Polsatsport.pl.

W pierwszej części magazynu Marek Magiera i jego goście: Nawrocki oraz Joanna Kaczor-Bednarska, porozmawiają o trudnym tygodniu, jaki ma za sobą Chemik Police. Policzanki najpierw brały udział w turnieju finałowym PP kobiet, który wygrały. Później przyszła jednak bolesna lekcja w Lidze Mistrzyń od Vakifbanku. W programie przeanalizujemy, jak wiele brakuje jeszcze policzankom do najwyższego europejskiego poziomu.

 

ZOBACZ TAKŻE: PGE Skra przegrała z Zenitem Kazań

 

Po krótkiej przerwie w studiu dominować będzie męska siatkówka. Za nami pierwsze mecze ćwierćfinałowe z udziałem polskich drużyn, które rywalizowały z mocnymi rywalami ze zmiennym szczęściem. ZAKSA niespodziewanie wygrała na wyjeździe z Cucine Lube 3:1 i jest w dobrej sytuacji przed rewanżem w Kędzierzynie-Koźlu. PGE Skra po zaciętym boju uległa z kolei Zenitowi Kazań i oddaliła się od najlepszej czwórki rozgrywek. Rewanżowe spotkania odbędą się już za kilka dni.

 

Z pewnością wystąpi w nich Kamil Semeniuk (ZAKSA), który będzie skype'owym gościem magazynu #7strefa. Eksperci porozmawiają również o zwolnieniu z Cucine Lube Ferdinando De Giorgiego, do czego przyczynił się m. in. świetnie grający Semeniuk. W programie będzie można również zobaczyć wyjątkową rozmowę Tomasza Swędrowskiego z Bartoszem Bednorzem, który opowie o tym, jak żyje się w Rosji.

 

Zajrzymy również do kącika ligowego, w którym najlepsze akcje minionego tygodnia zaprezentuje Marta Ćwiertniewicz. Przyjrzymy się sytuacji przed decydującymi fragmentami sezonu zasadniczego w Pluslidze i Tauronlidze. Kto będzie grał dalej, a kto zakończy już sezon?

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze