Babilon Boxing Show: Wyniki i skróty walk (WIDEO)

Sporty walki
Babilon Boxing Show: Wyniki i skróty walk (WIDEO)
Fot. Babilon Promotion
W walce wieczoru Łukasz Stanioch (6-0, 2 KO) pokonał przed czasem Rafała Jackiewicza (51-28-3, 22 KO).

Za nami piątkowa gala Babilon Boxing Show. W walce wieczoru Łukasz Stanioch (6-0, 2 KO) pokonał przed czasem Rafała Jackiewicza (51-28-3, 22 KO). Kolejny pojedynek w boksie stoczył Daniel Rutkowski (0-2), który przegrał z Kubańczykiem Evanderem Riverą (2-0, 1 KO). Sprawdźcie wyniki i skróty walk.

Zapis relacji
Relacja zakończona

Walka wieczoru za nami! Łukasz Stanioch (6-0, 1 KO) w trzeciej rundzie wygrywa z Rafałem Jackiewiczem (51-28-3, 22 KO) przez TKO (poddanie przez narożnik).

Łukasz Stanioch (5-0, 1 KO) vs Rafał Jackiewicz (51-27-3, 22 KO)

Na początku trzeciej rundy Jackiewicz przykląkł ze zmęczenia. Na dwie minuty przed końcem narożnik "Wojownika" rzucił ręcznik. "Wyszedł do walki nieprzygotowany. Robi sobie krzywdę. To nie jest warte żadnych pieniędzy. Tak słabego Jackiewicza jeszcze nie widziałem" - podsumował Saleta.

Łukasz Stanioch (5-0, 1 KO) vs Rafał Jackiewicz (51-27-3, 22 KO)

W rundzie drugiej zauważalne zmęczenie obu u zawodników. Więcej ciosów wyprowadza Stanioch. "Prawdę mówiąc wydaje mi się, że Jackiewicz nie jest dobrze przygotowany do tej walki" - powiedział Saleta. "Nie jest, już po drugiej rundzie jest zmęczony" - dodał Kostyra. 

Łukasz Stanioch (5-0, 1 KO) vs Rafał Jackiewicz (51-27-3, 22 KO)

W połowie pierwszej rundy Stanioch trafił potężnym ciosem Jackiewicza i posłał go na liny. "Wojownik" dał radę wstać i kontynuować walkę. Padło sporo ciosów, ale także wiele słów z ust Jackiewicza.

Czas na walkę wieczoru! Pojedynek młodości z doświadczeniem, czyli Łukasz Stanioch (5-0, 1 KO) vs Rafał Jackiewicz (51-27-3, 22 KO)! 8 rund zawodowego boksu w limicie do 77 kg.

Przypominamy również wypowiedź bohatera walki wieczoru, doświadczonego zawodnika, Rafała Jackiewicza. Za chwilę zobaczymy go w walce z Łukaszem Staniochem.

Czekając na walkę wieczoru gali Babilon Boxing Show posłuchajmy wypowiedzi jej bohaterów. Poniżej wypowiedź Łukasza Staniocha.

Evander Rivera (1-0, 1 KO) pokonał Daniela Rutkowskiego (0-1) jednogłośną decyzją sędziów.

Daniel Rutkowski (0-1) vs Evander Rivera (1-0, 1 KO)

W ostatniej rundzie Rutkowski podkręcił tempo. "Najlepsza runda!" - przyznali komentatorzy. Niezwykle zacięty pojedynek, padło wiele wymian. "To jest runda Rutkowskiego" - powiedział Saleta. Polak mocno trafił prawym sierpowym na minutę przed końcem. Walka toczyła się do końca. Niesamowita wymiana ciosów w ostatnich sekundach. Rutkowski pokazał serce do walki i charakter wojownika!

Daniel Rutkowski (0-1) vs Evander Rivera (1-0, 1 KO)

Na początku pierwszej rundy piątej zawodnicy nieco zwolnili tempo. Dwie minuty przed końcem Rivera "odpalił" i zasypał ciosami Rutkowskiego. "Kolejna runda fajnego boksu" - powiedział Kostyra. "Mam wrażenie, że pod koniec rundy Rutkowski trafił Rivere dwa razy i rywal Polaka nabrał respektu" - dodał Saleta. Czekamy na ostatnią rundę!

Daniel Rutkowski (0-1) vs Evander Rivera (1-0, 1 KO)

W rundzie czwartek obaj zawodnicy wyprowadzali wiele ciosów. Pojawiła się krew na twarzy Polaka. Czekamy na kolejną rundę. 

Daniel Rutkowski (0-1) vs Evander Rivera (1-0, 1 KO)

W rundzie trzeciej padło bardzo dużo ciosów ze strony Rutkowskiego, zaganiał rywala na liny. Eksperci przyznali, że od ostatniej walki Rutkowski poczynił zauważalne postępy.

Daniel Rutkowski (0-1) vs Evander Rivera (1-0, 1 KO)

Chaotyczna druga runda, Rivera ma problem ze złapaniem rytmu, ponieważ Rutkowski walczy w niekonwencjonalny sposób. 

Daniel Rutkowski (0-1) vs Evander Rivera (1-0, 1 KO)

Runda pierwsza za nami. Rivera naruszył Rutkowskiego. "Rutkowski ze swoim przygotowaniem bokserskim nie powinien mieć problemów z Kubańczykiem"- powiedział Andrzej Kostyra. "Polak idzie do przodu, walka sprawia mu radość" - dodał Przemysław Saleta.

Daniel Rutkowski (0-1) vs Evander Rivera (1-0, 1 KO)

Przed nami 6-rundowy pojedynek zakontraktowany w limicie do 69 kg między Danielem Rutkowskim a Evanderem Riverą.

Już za moment swój drugi pojedynek w boksie stoczy aktualny mistrz Babilon MMA oraz FEN w wadze piórkowej, Daniel Rutkowski (0-1). Jego przeciwnikiem będzie Evander Rivera (1-0, 1 KO).

Igor Jakubowski (3-1, 1 KO) wygrywa z Krzysztofem Włodarczykiem (0-1-1) przez poddanie narożnika w 3 rundzie.

Igor Jakubowski (2-1, 1 KO) vs Krzysztof Włodarczyk (0-0-1)

Runda trzecia zakończona. Włodarczyk przez minutę walczy bez włożonego ochraniacza na zęby. "Niewielu jest bokserów, którzy walczyliby w tak niekonwencjonalny sposób"- przyznał Andrzej Kostyra. W końcówce rundy trzeciej narożnik Włodarczyka rzucił ręcznik! Jakubowski wygrywa walkę!

Igor Jakubowski (2-1, 1 KO) vs Krzysztof Włodarczyk (0-0-1)

Runda druga za nami! Jakubowski był bardziej aktywny, kolejna runda na jego konto, mimo, że "widać dużo nerwowości w poczynaniach olimpijczyka z Rio". 

 

 

Igor Jakubowski (2-1, 1 KO) vs Krzysztof Włodarczyk (0-0-1)

W pierwszej rundzie Igor Jakubowski posłał na deski Krzysztof Włodarczyka. "Włodarczyk jest naruszony i zamroczony" - powiedział Andrzej Kostyra. Przed nami runda druga.

Rozpoczął się 4-rundowy pojedynek w limicie do 91 kg między Igorem Jakubowskim (2-1, 1 KO) a Krzysztofem Włodarczykiem (0-0-1).

Zanim rozpocznie się ten pojedynek, zapraszamy do obejrzenia skrótu walki, która zakończyła się remisem, czyli pojedynku Łukasza Puczyńskiego (0-0-1) z Milanem Kratochvilą (1-0-1).

 

Już za chwilę walka, na którą czeka wielu kibiców. Igor Jakubowski (2-1, 1 KO) zmierzy się z Krzysztofem Włodarczykiem (0-0-1). Co Jakubowski sądzi o umiejętnościach przeciwnika?

Michał Królik (1-1) pokonał Norayra Hovhannisyana (0-1) przez TKO w 4 rundzie!

Pierwsza runda za nami. "Gong uratował Hovhannisyana" - powiedział Andrzej Kostyra. 

Przed nami kolejny pojedynek! Michał Królik (0-1) vs Norayr Hovhannisyan (debiut). 

Walka Łukasz Puczyński (0-0-1) vs Milan Kratochvila (1-0-1) kończy się remisem. 

Rozpoczęła się druga walka zawodowa. Łukasz Puczyński (debiut) vs Milan Kratochvila (1-0). Pojedynek zakontraktowany na 4 rundy po 3 minuty w limicie do 81 kg.

Już za chwilę bokserski debiut mistrza Europy w kickboxingu z 2018 roku - Łukasza Puczyńskiego. Jego rywalem będzie Milan Kratochvila (1-0) - mistrz świata WKN w formule K-1 z 2019 roku.

Koniec walki! Adrian Szczypior (6-0, 3 KO) pozostaje niepokonany. W pojedynku z Bartoszem Głowackim (4-6, 3 KO) zwycięża jednogłośną decyzją sędziów.

Rozpoczęła się czwarta walka gali Babilon Boxing Show. Bartosz Głowacki (4-5, 3 KO) vs Adrian Szczypior (5-0, 3 KO). Pojedynek zakontraktowany na 6 rund po 3 minuty w limicie do 75 kg.

W pierwszej walce zawodowej dzisiejszego wieczoru zobaczymy starcie Bartosza Głowackiego (4-5, 3 KO) z Adrianem Szczypiorem (5-0, 3 KO). 

Od godz. 20:00 transmisję z gali można obejrzeć także w Polsacie Sport i Super Polsacie. Cały czas jesteśmy również w Polsacie Sport Fight.

Koniec trzeciej walki! Kacper Parada zwycięża z Sejfullą Askhabovem.

Rozpoczyna się trzeci i ostatni pojedynek w formule boksu olimpijskiego. Sejfulla Askhabov stanie do walki z Kacprem Paradą.

Koniec drugiej walki! Beniamin Zarzeczny wygrywa z Danielem Dołowym. Walka odbyła się na pełnym dystansie.

Pojedynek Beniamina Zarzecznego z Danielem Dołowym jest walką rewanżową. Zawodnicy mierzyli się ze sobą w finale Pucharu Polski w październiku 2019 roku.

Czas na drugi pojedynek! Beniamin Zarzeczny zmierzy się z Danielem Dołowym. Walka odbędzie się w formule boksu olimpijskiego.

Piotr Tobolski wygrywa pojedynek z Arkadiuszem Zakharyanem.

Przed nami pierwszy pojedynek w boksie olimpijskim. Arkadiusz Zakharyan zmierzy się z Piotrem Tobolskim.

Tak prezentuje się karta walk dzisiejszej gali:

Karta walk gali Babilon Boxing Show: 

Łukasz Stanioch (5-0, 1 KO) vs Rafał Jackiewicz (51-27-3, 22 KO)

Daniel Rutkowski (0-1) vs Evander Rivera (1-0, 1 KO)

Igor Jakubowski (2-1, 1 KO) vs Krzysztof Włodarczyk (0-0-1)

Michał Królik (0-1) vs Norayr Hovhannisyan (debiut)

Łukasz Puczyński (debiut) vs Milan Kratochvila (1-0)

Bartosz Głowacki (4-5, 3 KO) vs Adrian Szczypior (5-0, 3 KO)

Kacper Parada vs Sejfulla Askhabov*

Beniamin Zarzeczny vs Daniel Dołowy*

Arkadiusz Zakharyan vs Piotr Tobolski*

Dobry wieczór! Zaczynamy galę Babilon Boxing Show!

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie