Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Developres SKYRES Rzeszów powalczy o ligowe punkty w Hali Immobile Łuczniczka z drużyną Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz. Początek spotkania przedostatniej kolejki sezonu zasadniczego: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów o 17:30. Relacja na żywo na Polsatsport.pl.

Rzeszowianki zajmują drugie miejsce w lidze i choć matematycznie mają już pewne miejsce w fazie play-off, to wciąż mogą zapewnić sobie lepszą pozycję wyjściową w walce o awans do półfinałów rozgrywek. Na dwie kolejki przed końcem fazy zasadniczej, KS DevelopRes Rzeszów posiada tyle samo punktów co wyprzedzająca go drużyna E.LECLERC MOYA Radomka Radom, lecz podopieczne trenera Antigi posiadają mecz zaległy z 12.kolejki TAURONLigi.

 

Zobacz także: Mecz godny finału! Grupa Azoty Chemik Police zdobył TAURON Puchar Polski

 

Siatkarki z Bydgoszczy z kolei wciąż liczą się w walce o czołową ósemkę ligi. Od miejsca premiowanego grą w fazie play-off z liderem tabeli dzielą je tylko jeden punkt. Dla piątkowego rywala rzeszowianek jest to zatem ostatni moment, żeby włączyć się do rywalizacji o wyższe miejsca w ligowej tabeli i zagrozić będącym na miejscach 7-8 DPD IŁCapital Legionovii Legionowo oraz Energa MKS-owi Kalisz.

 

Początek spotkania przedostatniej kolejki sezonu zasadniczego: Polskie Przetwory Pałac Bydgoszcz - Developres SkyRes Rzeszów o 17:30. Relacja na żywo na Polsatsport.pl.

psl, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze