TAURON Liga: Energa MKS Kalisz - DPD IŁCapital Legionovia Legionowo. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Energa MKS Kalisz i DPD IŁCapital Legionovia Legionowo zmierzą się w meczu 21. kolejki TAURON Ligi. Obie ekipy walczą o pełną pulę i cenne punkty na koniec rundy zasadniczej. Relacja i wynik na żywo meczu Energa MKS Kalisz - DPD IŁCapital Legionovia Legionowo od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

Czas na pojedynek Energa MKS-u Kalisz i DPD IŁCapital Legionovii Legionowo. Obie drużyny grają w tym sezonie w kratkę. Dobre spotkania przeplatane nieco gorszymi porażkami powodują, że siatkarki z Legionowa zajmują szóstą lokatę i mają na koncie 31 punktów.


ZOBACZ TAKŻE: Wybierz najlepszą akcję tygodnia w PlusLidze! (SONDA)


W nieco gorszej sytuacji są kaliszanki, która uplasowały się na ósmej pozycji i mają na koncie 27 punktów. Tuż za nimi jest drużyna Pałacu Bydgoszcz, która traci tylko jedno "oczko" do drużyny MKS-u, więc mecz z Legionowem będzie doskonałą okazją do powiększenia swojej przewagi.

 

ZOBACZ TAKŻE: Damian Schulz blisko VERVY Warszawa ORLEN Paliwa!


Przeszkodą może być niedawna forma kaliszanek. Podopieczne Jacka Pasińskiego przegrały z Developresem SkyRes Rzeszów. W lepszym humorze do piątkowej batalii podejdzie Legionovia. Siatkarki z województwa mazowieckiego pokonały 3:1 ŁKS Commercecon Łódź, co może mieć spore znaczenie w Kaliszu.


Relacja i wynik na żywo meczu Energa MKS Kalisz - DPD IŁCapital Legionovia Legionowo od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie