Potężne uderzenie Grzegorza Krychowiaka! Trafił w samo okienko (WIDEO)

Grzegorz Krychowiak popisał się świetnym uderzeniem.

Grzegorz Krychowiak popisał się cudowną bramką w derbach Moskwy. Pomocnik posłał potężne uderzenie w 41. minucie meczu Lokomotiw - CSKA i zdobył jednego z dwóch goli dla swojego zespołu. Zobacz piękne trafienie w wykonaniu reprezentanta Polski.

Krychowiak błyszczy w rosyjskiej Premier Lidze. Polski pomocnik rozgrywa niezły sezon w barwach Lokomotiwu Moskwa, co potwierdził swoim występem w derbowym meczu z CSKA.

31-letni zawodnik w 41. minucie spotkania przyjął wysokie podanie na klatkę piersiową, zagrał sobie do przodu i posłał potężne uderzenie zza pola karnego. Całą akcję można zobaczyć na wideo opublikowanym na Twitterze przez oficjalny profil rosyjskiej ekstraklasy.

Całe spotkanie zakończyło się wynikiem 2:0 i wygraną Lokomotiwu, co znacznie poprawia sytuację drużyny Krychowiaka w rosyjskiej lidze. Zespół w Moskwy zajmuje szóste miejsce i jest blisko awansu na lokatę gwarantującą grę w europejskich pucharach.

Sam Krychowiak odnotował w tym sezonie 17 występów w barwach Lokomotiwu. Zdobył cztery bramki i jedną asystę.