PlusLiga: PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Przed nami klasyk PlusLigi! Jeszcze nie tak dawno starcie PGE Skry Bełchatów z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa było spotkaniem na szczycie. W tegorocznych rozgrywkach obie ekipy radzą sobie poniżej oczekiwań, ale mimo to na takie konfrontacje czekają wszyscy kibice siatkówki. Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa na Polsatsport.pl.

Mimo że runda zasadnicza PlusLigi jest już na finiszu, to drużyny wciąż walczą o hierarchię i jak najlepszą pozycję w tabeli przed fazą play-off.

- Nie zamierzamy kalkulować. Jeśli myślimy o mistrzostwie Polski, musimy pokonać każdego. Chcemy więc teraz wygrać ze Skrą, a na koniec rundy zasadniczej pokonać wielką ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle - powiedział Piotr Graban, drugi trener VERVY.

 

ZOBACZ TAKŻE: Szczere wyznania Aleksandara Atanasijevicia. "Moją największą porażką było..."

 

Ekipy Andrei Anastasiego i Michała Mieszko Gogola mogą zakończyć rundę zasadniczą zarówno na trzecim, jak i na siódmym miejscu. A od lokaty po tej fazie zależeć będzie ćwierćfinałowy rywal.

 

Skra i VERVA w sezonie 2020/21 mierzyły się już trzy razy. Wszystkie spotkania wygrała drużyna ze stolicy. Teraz gracze z Warszawy powinni spodziewać się jednak znacznie trudniejszego boju. Trener Skry ma bowiem do dyspozycji wszystkich siatkarzy, włącznie z wielkim nieobecnym poprzednich potyczek z VERVĄ – Taylorem Sanderem.

 

- W naszym zespole również wszyscy są zdrowi. Wreszcie mamy do dyspozycji całą czwórkę przyjmujących. Do treningów po trzymiesięcznej przerwie wrócił także Kuba Kowalczyk. Pracujemy więc nad formą i powoli wybiegamy myślami do wisienki na torcie, jaką z pewnością będzie rywalizacja w play-offach – poinformował trener Piotr Graban. – Przed wyborem wyjściowego składu na mecze mamy teraz przyjemny ból głowy – uśmiechnął się.

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarze Trefla Gdańsk wygrali w Bydgoszczy

 

Jak zakończy się szlagier PlusLigi? Przekonamy się niebawem. Szykuje się emocjonujące spotkanie.

 

Relacja i wynik na żywo meczu PGE Skra Bełchatów - VERVA Warszawa ORLEN Paliwa od godz. 14:45 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze