PlusLiga: Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

W niedzielę w ramach 20. kolejki PlusLigi siatkarze Ślepska Malow Suwałki podejmą MKS Będzin. Gospodarze mają do rozegrania jeszcze dwa spotkania rundy zasadniczej i wciąż mają szansę na udział w play-ofach, ale do tego potrzebują punktów. Na zdobycie ich kompletu mają świetną okazję, bowiem drużyna z Będzina zamyka tabelę i już od dawna jest pewna degradacji na zaplecze PlusLigi. Relacja i wynik na żywo meczu PlusLiga Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin na Polsatsport.pl.

Siatkarze prowadzeni przez trenera Andrzeja Kowala dzięki niespodziewanej wygranej z Treflem Gnańsk 3:1 powrócili do walki o pierwszą ósemkę i fazę play-off. Żeby jednak do niej trafić, muszą najpierw pokonać graczy z Będzina, a następnie tych z Nysy.

 

- Wiemy, o co gramy i że liczą się wygrane za trzy punkty - powiedział Bartłomiej Bołądź. - Zdajemy sobie sprawę, że zespoły, z którymi gramy nie przyjadą do nas na wycieczkę i na pewno tanio skóry nie sprzedadzą. Musimy wyjść do nich jak najbardziej skoncentrowani, stawka jest duża - zakończył atakujący Ślepska.

 

ZOBACZ TAKŻE: Trzecia porażka ZAKSY w PlusLidze

 

Losy ekipy Jakuba Bednaruka są już przesądzone. Będzinianie w tegorocznych rozgrywkach wygrali tylko dwa spotkania, a przegrali ich aż 22. Z takim dorobkiem nie mają już szans na utrzymanie się w PlusLidze, ale z pewnością postarają się utrudnić zadanie suwalszczanom, by w możliwie najlepszym stylu pożegnać się z najwyższą klasą rozgrywkową.

 

Relacja i wynik na żywo meczu PlusLiga Ślepsk Malow Suwałki - MKS Będzin od godz. 17.30 na Polsatsport.pl.

NP, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze