Taylor Sander nie zagra w meczu z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa

Siatkówka
Taylor Sander nie zagra w meczu z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa
fot. Polsat Sport
Taylor Sander (z lewej) nie zagra w meczu z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa.

To nie najlepsza informacja dla kibiców PGE Skry. Taylor Sander, przyjmujący bełchatowskiego zespołu, nie zagra w niedzielnym meczu przeciwko VERVIE Warszawa ORLEN Paliwa.

Ostatni czas był bardzo wymagający dla PGE Skry. Bełchatowianie w zasadzie przez cały miesiąc grali mecze co trzy dni, co przekłada się na zdrowie zawodników. Niestety podczas spotkania Ligi Mistrzów z Zenitem Kazań kontuzji doznał Taylor Sander, który jest jednym z najjaśniejszych punktów bełchatowskiej drużyny.

Amerykanin ma stan zapalny w kolanie i potrzebuje czasu, by się wyleczyć oraz wrócić do pełnych treningów. Oznacza to, że nie zagra w niedzielnym meczu z VERVĄ Warszawa ORLEN Paliwa. Siatkarz będzie kibicował swoim kolegom z kwadratu dla rezerwowych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Oficjalnie! Wiemy, gdzie Michał Kubiak zagra w przyszłym sezonie

 

Sztab medyczny PGE Skry robi wszystko, by Amerykanin jak najszybciej wrócił do treningów. To bardzo ważne, ponieważ w przyszłym tygodniu drużyna wyleci do Kazania na rewanżowy mecz Ligi Mistrzów z Zenitem. Następnie czeka ją ostatni mecz rundy zasadniczej PlusLigi - 9 marca PGE Skra zmierzy się z MKS Będzin.

Przypomnijmy, że w spotkaniu nie zagra też kontuzjowany Bartosz Filipiak, który, podobnie jak Sander, robi wszystko, by jak najszybciej wrócić do pełnych treningów. W niedzielę atakujący będzie musiał zająć miejsce w kwadracie.

agb, informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie