Znana streamerka zadźgana przez gracza. Morderca nagrał zbrodnię telefonem

E-sport
Znana streamerka zadźgana przez gracza. Morderca nagrał zbrodnię telefonem
fot. Prywatne archiwa
Morderca nagrał zbrodnię telefonem, a nagranie opublikował w sieci.

Dziewiętnastoletnia streamerka o pseudonimie "Sol" została brutalnie zadźgana przez młodszego o rok gracza Call of Duty: Mobile, Guilherme Alvesa Costę. Morderca zwabił do domu poznaną przez internet dziewczynę i kilkukrotnie ugodził ją nożem. Całość nagrał zaś telefonem i opublikował w mediach społecznościowych.

Zarówno "SOL" jak i jej zabójca sporo czasu spędzali na granie w Call of Duty: Mobile i to właśnie tam nawiązali kontakt. W pewnym momencie gracz należący do drużyny FBI eSports namówił ją do przyjścia do swojego miejsca zamieszkania w brazylijskiej miejscowości Purituba. Według informacji pojawiąjących się w mediach, nastolatkowie umówili się na niszczenie miejsc kultów religijnych.

 

ZOBACZ TAKŻE: Żona byłego reprezentanta Włoch zamordowała dwójkę własnych dzieci!

 

Gdy "Sol" odmówiła udziału w procederze, tłumacząc, że tylko sobie żartowała, Alves Costa kilkukrotnie pchnął ją nożem, trzymając w drugiej ręce telefon, którym nagrywał brutalną zbrodnię. Po wszystkim wrzucił nagranie na media społecznościowe - w tym na kanał WhatsApp organizacji Gamers Elite, skąd zostało ono wielokrotnie pobrane i zamieszczone na wielu serwisach z niecenzuralnymi treściami.+

 

 

Morderca został bardzo szybko ujęty przez policję. Nie okazał skruchy i na postawione mu zarzuty odpowiedział, że "dziewczyna stanęła na jego drodze".

AŁ, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze

Przeczytaj koniecznie