Ninja Warrior Polska powraca! Co czeka nas w pierwszym odcinku trzeciego sezonu?

Inne
Ninja Warrior Polska powraca! Co czeka nas w pierwszym odcinku trzeciego sezonu?
fot. Materiały prasowe

To już nie jest tylko show. NINJA WARRIOR Polska przerodził się w arenę sportowych zmagań zawodników i zawodniczek NINJA. We wtorek w Polsacie rusza trzecia edycja tego największego sportowego telewizyjnego show w Polsce.

Prawie dwustu śmiałków stanie na starcie trzeciej edycji NINJA WARRIOR Polska. Każdy z nich będzie miał do pokonania arcytrudny tor. Każdy z nich i każda z nich marzy o tym, by na samym jego końcu wspiąć się na legendarną górę Midoriyama i zostać pierwszym polskim NINJA.

 

Ta sztuka w dwóch poprzednich edycjach w Polsce nie udała się nikomu. Najbliżej był The Last Man standing drugiego sezonu - Robert Bandorz.


- Jak wiadomo głód rośnie w miarę jedzenia i powróciłem tutaj tym razem, by iść na szczyt - mówi w wywiadzie dla Polsatsport.pl.

 

Najpierw czeka go jednak tor eliminacyjny pierwszego odcinka, w którym będzie się musiał zmierzyć z innymi stałymi bywalcami tego największego sportowego show w Polsce.

 

- Do tej pory, w poprzednich edycjach... na początku zabrakło tej zwinności i koordynacji. Rok przepracowałem sumiennie, w drugiej edycji tego już nie zabrakło. Zabrakło siły chwytu, a w trzeciej edycji idziemy na całość - zapowiada półfinalista poprzedniej edycji Paweł Murawski.


Do grona wiernych widzów NINJA WARRIOR z pewnością dołączą fani sportów walki, bo w tej edycji swoich sił na torze spróbuje wielu wojowników i wojowniczek MMA. W pierwszym odcinku zobaczymy znaną z gali FFF Karolinę Brzuszczyńską, czyli Way of Blonde.


- Regularnie trenuję sporty walki, po wystąpieniu na gali FFF tak już zostało. Trochę siłowo się przygotowywałam, ale nie jakoś specjalnie do przeszkód - opowiada Brzuszczyńska. - Przyjechałam tutaj, by się pobawić. Tak bardziej rozrywkowo chcę przetestować tor. Od zawsze, odkąd oglądałam amerykańską wersję, marzyłam o tym, żeby mieć taką okazję wystąpić. Zobaczymy, jak pójdzie. Spróbuję swoich sił.


By sięgnąć po 150 tysięcy złotych, efektowną statuetkę i otrzymać tytuł "NINJA" nie wystarczy wygrać programu. Na koniec toru finałowego trzeba w 45 sekund wspiąć się po 23-metrowej linie i zdobyć szczyt legendarnej góry Midoryama. To w Polsce nie udało się jeszcze nikomu, a na świecie dokonało tego zaledwie 9 osób. Czy w naszym kraju również narodzi się "NINJA"?!

 


Pierwszy odcinek trzeciego sezonu NINJA WARRIOR Polska we wtorek w Polsacie. Początek o 20:05.

Aleksandra Szutenberg, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze