Kim jest Way of Blonde, Karolina Brzuszczyńska?

Sporty walki
Kim jest Way of Blonde, Karolina Brzuszczyńska?
fot. Instagram
Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska spróbuje swoich sił na torze programu Ninja Warrior.

Kim jest Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska? Ile ma lat? Czym się zajmuje? Takie pytania mogą nasuwać się w kontekście zawodniczki MMA, którą będziemy mogli zobaczyć w pierwszym odcinku aktualnej edycji "Ninja Warrior".

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska - kim jest?

 

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska jest trenerką personalną, instagramerką, youtuberką, influencerką i tiktokerką. Jej konto na Instagramie obserwuje ponad 122 tysięcy subskrybentów, a licząc pozostałe media społecznościowe jest ich w tym momencie ponad 365 tysięcy (stan na koniec lutego 2021). Na TikToku obserwuje ją ponad ćwierć miliona fanów. Jej filmy mają już ponad 5,5 mln polubień. W przeszłości zdobyła również brązowy medal mistrzostw Polski oraz srebrny Pucharu Europy w taekwondo. W południowokoreańskiej sztuce walki dorobiła się czarnego pasa i obecnie przekazuje swoją wiedzę innym. 

 

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska - wiek

 

Ile lat ma "Way of Blonde"? Jeżeli chodzi o wiek zawodniczki, to urodziła się ona w 1993 roku, czyli ma 27 lat.

 

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska - wzrost

 

Ile wzrostu ma "Way of Blonde"? Według danych publikowanych w serwisach internetowych, zawodniczka mierzy 163 cm.

 

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska - waga

 

Ile waży "Way of Blonde"? Według serwisu Sherdog.com, jej waga waha się między 55 a 56.

 

Karolina "Way of Blonde" Brzuszczyńska - partnerka

 

"Way of Blonde" otwarcie przyznaje, że jest homoseksualistką, a na jej mediach społecznościowych można znaleźć wiele zdjęć z partnerką. Jest nią Agnieszka Skrzeczkowska, a obie panie spotykają się od trzech lat. W międzyczasie ujawniły, że trzykrotnie zaręczały się w trzech różnych krajach.

 

Część fanów z pewnością pamięta, że "Way of Blonde" wystąpiła na gali FFF 2, gdzie zmierzyła się z obecną redaktorką Polsatu Sport Patrycją Zahorską. Obie panie zaprezentowały w klatce niesamowitą determinację, jednak po trzech rundach górą była właśnie pierwsza z wymienionych. W pierwszej odsłonie zapięła "Lady Squat" gilotynę i choć nie udało jej się udusić rywalki, to na przestrzeni trzech rund zyskała aprobatę sędziów i to jej ręka poszybowała w górę.

 

"Way of Blonde" zobaczymy w pierwszym odcinku trzeciej edycji programu Ninja Warrior.

 

- Przyjechałam tutaj, by się pobawić. Tak bardziej rozrywkowo chcę przetestować tor. Od zawsze, odkąd oglądałam amerykańską wersję, marzyłam o tym, żeby mieć okazję wystąpić. Zobaczymy, jak pójdzie. Spróbuję swoich sił - przyznała sama zawodniczka w rozmowie z Aleksandrą Szutenberg z Polsatu Sport.

 

Na TikToku pod hashtagiem #ninjawarrior powstał Ninja Warrior Challenge, w którym możecie wziąć udział. Wystarczy zbudować i przejść choćby w domu własny tor i zamieścić hashtag #ninjawarrior. 

 

Pierwszy odcinek nowej edycji Ninja Warrior we wtorek o 20.05 w Polsacie.

 

Na następnych stronach zdjęcia pięknej "Way of Blonde".

AŁ, Polsat Sport

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze