Liga Mistrzów: Sir Safety Perugia - Leo Shoes Modena. Relacja i wynik na żywo

W jedynym wtorkowym meczu w ćwierćfinałach siatkarskiej Ligi Mistrzów dojdzie do rewanżowego starcia pomiędzy Sir Safety Perugia a Leo Shoes Modena. W pierwszym spotkaniu ekipa z Modeny wygrała pewnie 3:0. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Pierwsze starcie obu drużyn odbyło się 23 lutego. Wówczas zdecydowanie lepsi okazali się gospodarze, którzy wygrali bez straty seta. Przyjezdni największy opór postawili w trzeciej partii, w której zdobyli 22 punkty. To jednak marne pocieszeniu dla Wilfredo Leona i spółki.

Rewanżowe starcie może jednak dostarczyć kompletnie nowego scenariusza i nie jest powiedziane, że podopieczni Vitala Heynena "rzucą ręcznik". Co ciekawe, w rozgrywkach włoskiej SuperLegi zdecydowanie lepiej radzą sobie siatkarze z Perugii, którzy wygrali rundę zasadniczą, podczas gdy zespół z Modeny uplasował się dopiero na siódmej pozycji ze stratą aż 20 "oczek" do lidera!

Europejskie puchary pokazują jednak, że rządzą się swoimi prawami. W ostatnim starciu ligowym Sir Safety Perugia wygrała w Modenie 3:1, natomiast jeszcze wcześniej - zwyciężyła na własnym parkiecie 3:0.

Przyjezdni do awansu potrzebują zaledwie dwóch wygranych setów. W przypadku porażki 0:3 lub 1:3 rozegrany zostanie "złoty set".

Jak będzie we wtorkowym meczu? Czy będziemy świadkami "złotego seta"?. I kto awansuje do czołowej czwórki Champions League? O tym przekonamy się późnym wieczorem. Emocji z pewnością nie zabraknie!

Relacja i wynik na żywo z meczu Sir Safety Perugia - Leo Shoes Modena od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.