Ninja Warrior Polska: Kogo zobaczymy w wielkim finale show?

Inne
Ninja Warrior Polska: Kogo zobaczymy w wielkim finale show?
fot. Materiały prasowe

Za nami pierwszy odcinek ekstremalnie emocjonującego show Polsatu Ninja Warrior Polska. Zawodnicy zgotowali widzom prawdziwy rollercoaster wrażeń. Kilku faworytów, mimo doskonałego przygotowania, odpadło, były także wielkie zaskoczenia i prawdziwe odkrycia. Do finału, który emitowany będzie na antenie Polsatu 13 kwietnia, zakwalifikowała się czwórka zawodników. Już wkrótce zobaczymy zmagania o tytuł Ninja Warrior: Pawła Murawskiego, Jakuba Sielczaka-Ruma, Roberta Bandosza i Jana Ciepielę.

- Naprawdę trudno sobie wyobrazić lepsze otwarcie trzeciego sezonu Ninja Warrior Polska - po prostu pogrom faworytów! - tak skomentował pierwszy odcinek Jerzy Mielewski. I trudno się z tym nie zgodzić. Uczestnicy byli bezlitośni - wycisnęli z widzów paletę wszystkich emocji - od radości po rozczarowanie.

 

Z 32 uczestników w wielkim finale Ninja Warrior Polska zobaczymy czterech najlepszych. A są nimi:

 

- prawdziwa petarda na torze Ninja Warrior, zawodnik, którego nie dało się zatrzymać! Paweł Murawski z Warszawy "wykręcił" najlepszy czas w naprawdę pięknym stylu. Patrząc na jego wyczyny, można by przypuszczać, że przejście przeszkód na najsłynniejszym torze to przysłowiowa "bułka z masłem". Nic bardziej mylnego.

 

- skromny, zdolny i pełen pokory – najlepsze połączenie cech u sportowca! Jakub Sielczak-Rum z Wrocławia udowodnił, że wyciągnął wnioski ze swojego udziału w pierwszej edycji show, i teraz nie zamierza się zatrzymywać!

 

- Ninja Warrior Polska bez niego? Niemożliwe! Jego udział jest stałym elementem show Polsatu! Robert Bandosz z miejscowości Sierpc zapewnia, że będzie pojawiał się w programie tak długo, dopóki Góra Midoryama nie będzie jego! Z każdym swoim udziałem przechodzi przez przeszkody coraz dalej, dlatego nikt nie ma wątpliwości, że w końcu dołączy do elitarnego grona Ninja Warrior.

 

- debiutant toru Ninja Warrior i wielkie zaskoczenie tej edycji – bo zostawił w tyle wielu weteranów programu! 21-letni student, Jan Ciepiela z miejscowości Gródków (woj. śląskie), zaczynał od crossfitu, później jego pasją stały się kalistenika, gimnastyka oraz elementy akrobatyki. W wieku 19 lat przebiegł swój pierwszy maraton. Sportowo idzie jak burza, dlatego nie cofnie się przed niczym, by chwycić w dłoń linę – element finałowej przeszkody w Ninja Warrior Polska, czyli Góry Midoryama.

Informacja prasowa

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Komentarze