Wielka radość Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle po wyeliminowaniu Cucine Lube (WIDEO)

Siatkarze Grupy Azoty Kędzierzyn-Koźle wywalczyli w dramatycznych okolicznościach awans do półfinału Ligi Mistrzów. W rewanżu Cucine Lube Civitanova wygrało 3:0, odrabiając straty z pierwszego meczu, więc o wszystkim rozstrzygnął złoty set. Kędzierzynianie zwyciężyli i oszaleli z radości!

Grupa Azoty Kędzierzyn-Koźle po zwycięstwie we Włoszech 3:0 była w znakomitej sytuacji przed rewanżowym meczem z Cucine Lube Civitanova w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Środowe spotkanie było bardzo wyrównane, jednak trzy sety padły łupem rywali, co oznaczało, że potrzebny był złoty set. Więcej zimnej krwi w tej części spotkania zachowali gospodarze, wygrywając 16:14. Ich radość była ogromna!

W półfinale rywalem ekipy z Kędzierzyna-Koźla będzie zwycięzca rywalizacji między PGE Skrą Bełchatów a Zenitem Kazań.