Liga Mistrzów siatkarzy: Itas Trentino - Berlin Recycling Volleys. Relacja i wynik na żywo

Siatkarze Berlin Recycling Volleys mają coś do udowodnienia sobie i swoim kibicom. Przegrany 1:3 pierwszy ćwierćfinał z włoską drużyną oddalił perspektywę ich dalszej gry w Lidze Mistrzów. Tymczasem klub z Trydentu pewnie zmierza do 1/2 finału i nie zamierza odpuścić na ostatniej prostej. Relacja na żywo z rewanżowego meczu ćwierćfinałowego Trentino Itas - Berlin Recycling Volleys na Polsatsport.pl.

Trentino w tym sezonie prezentuje się solidnie zarówno w rozgrywkach ligowych, jak i w europejskich pucharach. Zawodnicy trenera Lorenzettiego po fazie zasadniczej zajmowali trzecie miejsce, za Perugią i Cucine Lube, a w ćwierćfinale zmierzą się z Piacenzą. Ich sytuacja w Lidze Mistrzów również jest dobra, bowiem są na najlepszej drodze do wielkiej czwórki. Muszę jedynie w rewanżu osiągnąć korzystny rezultat z Berlin Recycling Volleys.

W pierwszym meczu ćwierćfinałowym Ligi Mistrzów między Berlin Recycling Volleys i Itas Trentino lepsi okazali się siatkarze z Trydentu, choć zwycięstwo 3:1 nie przyszło im łatwo. Niezwykle zacięte były zwłaszcza drugi i trzeci set. Pierwszy zakończył się wygraną Itasu Trentino 25:23. W trzecim secie inicjatywę przejęli zawodnicy z Berlina, którzy wygrali 28:26. Ostatecznie w czwartym secie zwycięstwo przypieczętowała włoska drużyna (25:17), która przewagę miała także na początku meczu - pierwszego seta wygrała 25:19.

Relacja i wynik na żywo meczu Itas Trentino - Berlin Recycling Volleys od godziny 19:00 na Polsatsport.pl.